Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Przywłaszczył sobie forda mondeo za 100 tys. zł. Usłyszał zarzuty

Przywłaszczył sobie forda mondeo za 100 tys. zł. Usłyszał zarzuty

265-38501Jeździć furą za 100 tysięcy złotych każdy by chciał. Ale nie każdego stać na takie auto. 32-latek z powiatu wieruszowskiego pewnie chciał komuś zaimponować właśnie taką bryką. Wypożyczył więc forda mondeo. Tak się widać w samochodzie zakochał, że... "zapomniał" oddać!

 

Wieruszowscy policjanci zatrzymali podejrzanego o przywłaszczenie samochodu. Funkcjonariusze odzyskali utracony pojazd. Sprawcy grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 20 lipca oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie telefonicznie został powiadomiony przez pokrzywdzoną, 44 - letnią mieszkankę Bełchatowa o przywłaszczeniu samochodu marki Ford Mondeo o wartości 100 tys. złotych. Z relacji kobiety wynikało, że w Bełchatowie prowadzi wypożyczalnię samochodów. 8 lipca wypożyczyła pojazd 32 – letniemu mieszkańcowi powiatu wieruszowskiego. Według ustaleń, mężczyzna nie zwrócił wypożyczonego pojazdu do wypożyczalni. 20 lipca właścicielka auta sama ustaliła, że samochód zaparkowany jest na terenie powiatu wieruszowskiego, o czym powiadomiła tamtejszych policjantów. Dzięki sprawnej interwencji policjanci zlokalizowali na jednym z parkingów przywłaszczony pojazd. Tam również obserwując wskazane miejsce wieruszowscy stróże prawa zatrzymali 32 - letniego mężczyznę, podejrzanego o przywłaszczenie forda mondeo.

Funkcjonariusze ustalili również, że 19 lipca 32 – latek w trakcie użytkowania forda, tankując bez opłaty, skradł paliwo na jednej ze stacji paliw w Wieruszowie. Nieuczciwy klient wypożyczalni usłyszał już zarzuty przywłaszczenia i kradzieży. Podejrzany był już wcześniej notowany za podobne przestępstwa. Postępowanie w tej sprawie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.

ReKs

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy...i ćwicz zdziwienie

Wakacje. Przed wyjściem na plażę żona mówi do męża:
– Chciałabym założyć coś, co wszystkich zadziwi!
– Załóż łyżwy...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u