Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Sieradz zatańczy z I wice Miss Polonia Agatą Biernat ze Zduńskiej Woli

Sieradz zatańczy z I wice Miss Polonia Agatą Biernat ze Zduńskiej Woli

agata_biernatW piątek, 10 sierpnia podczas drugiej odsłony plenerowego, wakacyjnego cyklu Sieradz tańczy uczestnicy warsztatów zatańczą pod okiem zduńskowolanki Agaty Biernat. Tym razem sieradzanie na Rynku tańczyć będą w rytm hip-hopu i break dance.

Impreza "Sieradz tańczy" odbędzie się w godz. 17-21.30. W programie znalazły się m.in.: nauka tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych, pokazy, taneczne ,,bitwy'' i warsztaty, turniej w popularną zośkę oraz wakacyjny taneczny rekord Sieradza i zabawa. A wszystko w rytmie hip-hopu i break-dance. Nie zabraknie zawodowców. W Sieradzu pojawić się ma także Artur Cieciórski, zwycięzca jednej z edycji You Can Dance oraz taneczni mistrzowie świata z grupy Cube Elite. Warsztaty taneczne poprowadzi natomiast zduńskowolanka Agata Biernat, instruktorka i choreografka, która ma na swoim koncie nie tylko taneczne osiągnięcia, ale i tytuł pierwszej Wicemiss Polonia. Organizatorem warsztatów jest Sieradzkie Centrum Kultury, realizujące program ,,Kulturalna starówka - tu bije serce miasta''.

 

Ewa Dobrowolska

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u