Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Agata Biernat bez korony Miss Świata' 2018. Ale jej rodzinne miasto z promocją światową!

Agata Biernat bez korony Miss Świata' 2018. Ale jej rodzinne miasto z promocją światową!

biernatchinachPochodząca ze Zduńskiej Woli 29-letnia Agata Biernat nie dostała korony Miss Świata' 2018 podczas tegorocznych wyborów 8 grudnia, na co liczyły tysięce jej fanów. O ten tytuł Polka rywalizowała w Chinach ze 117 kandydatkami z całego świata (więcej na: --> http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/9066-zduskowolanka-pretenduje-do-tytuu-miss-world-2018-w-chinach-bdzie-w-tacu-reprezentowaa-europ).

 

Już sam udział w wyborach Miss World, organizowanych od 1951 roku, był dla niej ogromnym wyróżnieniem. 26-letnia Vanessa Ponce de Leon z Meksyku okazała się bezkonkurencyjna. Ukoronowana na 68. Miss Świata nie kryła zaskoczenia. Vanessa pochodzi z Guanajuato, ale dorastała w Mexico City. Ma na swoim koncie wygraną w meksykańskiej edycji Next Top Model. 26-latka gra w siatkówkę, interesuje się również nurkowaniem, a jej ulubiony serial to Downton Abbey. Tytuł wicemiss powędrował do Tajlandii, przypadł pannie Nicolene Limsnukan. Do ścisłego finału, oprócz Miss Meksyku, weszły także Maria Vasilevich z Białorusi, Kadijah Robinson z Jamajki, Quiin Abenakyo z Ugandy i Nicolene Pichapa Limsnukan z Tajlandii.
Polskę przez niemal trzy tygodnie konkursu reprezentowała godnie Agata Biernat ze Zduńskiej Woli. To ona rok wcześniej zdobyła tytuł Miss Polonia' 2017. W wywiadach podkreślała, że już wyjazd do chińskiego miasta Sanya był dla niej wyróżnieniem. Cieszyła się, że będzie miała szansę reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej.
Agata studiuje dziennikarstwo i jest trenerem personalnym. Jak podkreśla, wyjazd na zgrupowanie do Chin był też dla niej szansą na nawiązania kontaktów. A co najważniejsze dla zduńskowolan, ich rodaczka wszędzie podczas spotkań w Chinach podkreślała, że pochodzi ze Zduńskiej Woli! To ogromna promocja miasta, o której inne mogą tylko pomarzyć: ---> https://www.styl.pl/newsy/gwiazdy/news-vanessa-ponce-de-leon-zostala-miss-swiata,nId,2721179

KaMi S

Fot. Biuro Miss World i FB

Więcej na: https://www.instagram.com/p/BrKIiQqFFGj/

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u