Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna
  • TRZYSTULETNIA TRADYCJA! ODPUST NA ŚW. ROCHA W WIDAWIE

    środa, 17 sierpnia 2022 15:39
  • ZOO SAFARI W BORYSEWIE ŚWIĘTOWAŁO 14 URODZINY

    wtorek, 16 sierpnia 2022 15:10
  • ŚNIĘTE RYBY W RZECE NER! SKĄD SIĘ WZIĘŁY I DLACZEGO?

    wtorek, 16 sierpnia 2022 10:52

CO, GDZIE, KIEDY W SIERADZKIEM OD 19 SIERPNIA

19MAJKOWSKAZapowiada się gorący piątek i sobota. W niedzielę temperatura spadnie już do 22-24 stopni Celsjusza. W Wieruszowie po raz 25. odbędą się Dni Wieruszowa. W Uniejowie przez trzy dni zaprasza EARTH FESTIWAL, podczas którego odbędą się trzy koncerty z gwiazdami. Wystąpią m.in. Krzysztof Zalewski, Monika Brodka, Igo, Grubson, Smolik, Natalia Szroeder, Natalia Przybysz, Paulina Przybysz, Katarzyna Nosowska, Andrzej Piaseczny, Julia Wieniawa, Sebastian Karpiel-Bułecka, Doda, Małgorzata Ostrowska, Michał Szpak, Sebastian Riedel, Ania Rusowicz, Pectus, Konin Gospel Choir. W Sieradzu wystąpi duet Justyna Majkowska - Piotr Cajdler oraz zespół IRA. W Prażmowie królować będzie mleko i miód. W Zduńskiej Woli odbędzie się Wystawa Rolno-Przemysłowa. Co jeszcze zaplanowano? Tradycyjnie informacje poniżej oraz na plakatach organizatorów.

 

Regionalna Wystawa Rolno-Przemysłowa w Zduńskiej Woli po raz 22.

WYSTAWEZDJeszcze nie opadły emocje związane z Dniami Powiatu Zduńskowolskiego, a już szykuje się kolejne wielkie wydarzenie w Zduńskiej Woli. W niedzielę, 21 sierpnia odbędzie się XXII Regionalna Wystawa Rolno-Przemysłowa. Odwiedzający stoiska wystawiennicze będą mogli zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu przedsiębiorców i usługodawców. Wystawa stanowi okazję dla firm związanych z technologiami, przemysłem, budownictwem, rękodziełem, rolnictwem i przetwórstwem do zaprezentowania swoich produktów, nawiązania kontaktów czy też zawarcia kontraktów handlowych.

 

Pijany, bez kasku uciekał przed policjantami na motorowerze

policjarZłoczewscy policjanci zatrzymali po pościgu 31-letniego motorowerzystę. Mężczyzna jechał bez kasku mając w organizmie ponad 3,7 promila alkoholu. Ponadto jednoślad nie był dopuszczony do ruchu. Nieodpowiedzialnemu kierującemu grozi kara do pięciu lat więzienia oraz wysoka grzywna.

 

Policjant zawsze policjant. Ten po służbie zatrzymał oszusta

269-153817W kantorze walut w Zduńskiej Woli klient przywłaszczył ponad 18 tysięcy złotych. Wyszedł z kantoru i nie zareagował na to, że dostał pięciokrotnie więcej pieniędzy niż powinien. Tydzień później, policjant po służbie zobaczył oszusta na ulicy i poznał, że to osoba z monitoringu kantoru. Przywłaszczenie to przestępstwo za które grozi kara do lat trzech więzienia.

 

Po służbie uratował życie 16-latce!

264-153818Policjant z wieluńskiej komendy, w czasie wolnym od służby uratował życie 16-latki, która chciała popełnić samobójstwo. Przypadek sprawił, że policjant znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie Dzięki temu zapobiegł tragedii.

 

Rozpoznajesz te osoby? To sprawcy kradzieży sklepowej

250-153715Policja z Pajęczna poszukuje dwóch mężczyzn, którzy dopuścili się kradzieży w jednym ze sklepów w gminie Pajęczno. Łupem padły papierosy i wkłady do nich o łącznej wartości ponad 1500 złotych. Sytuacje zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu.

 

Był bardzo pijany i miał zakaz prowadzenia pojazdów, ale nie zatrzymał się do policyjnej kontroli

policjarPolicjanci łaskiej drogówki po pościgu zatrzymali 31-letniego kierowcę Peugeota. Mężczyzna miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie oraz dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, złamanie sądowego zakazu i ucieczkę przed policją grozi kara do pięciu lat więzienia.

 
Reklama

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyTwój grzech jest większy niż mój

– Byłem u spowiedzi…
– i…?
– Kapłan powiedział mi, że nie powinienem nigdy się z tobą spotykać, że od samego początku to było złe. Jesteś mężatką i nigdy nie powinienem się do ciebie zbliżyć…
– A powiedziałeś temu ,,kapłanowi'', że sam masz dwie żony: jedną kościelną, drugą ,,cywilną''?
– Nie, po co?! Przecież nie pytał!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u