Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna
  • MITING OTWARCIA SEZONU LEKKOATLETYCZNEGO NA STADIONIE MOSIR W SIERADZU

    poniedziałek, 10 maja 2021 14:59
  • ELEKTRYCZNY AUTOBUS ZAPOWIEDZIĄ KOLEJNYCH ZMIAN W SIERADZKIM MPK

    czwartek, 06 maja 2021 11:33
  • ZNACZEK POCZTOWY Z OBRAZU ŚW. JÓZEFA W SIERADZU

    środa, 05 maja 2021 12:48

Taksówkarz był czujny. Uchronił kobietę od utraty oszczędności

policja2Czujny taksówkarz uchronił oszczędności 60-letniej mieszkanki powiatu sieradzkiego. Niewiele brakowało, a seniorka padłaby ofiarą fałszywego policjanta. Szybka reakcja kierowcy taksówki zasługuje na uznanie.

 

BABKI ZE ZDUŃSKIEJ WOLI NA PLUS. MAŁGORZATA WOŹNIAK: - Ludzie, którzy mnie znają mogą powiedzieć: Małgosia to świetna organizatorka, kochająca pracę z dziećmi i młodzieżą.

wozniakowieazemJak ten czas leci... To już dziesiąta, niemal jubileuszowa, odsłona naszego cyklu "BABKI ZE ZDUŃSKIEJ WOLI NA PLUS". Tym razem bohaterką jest Małgorzata Wożniak, kierująca zduńskowolską filią Biblioteki Pedagogicznej w Zduńskiej Woli. Od 42 lat szczęśliwa żona utytułowanego w kraju i świecie plastyka, ceramika i karykaturzysty Zbigniewa Woźniaka. Zdobywcy wielu prestiżowych nagród.

 

Ważne rondo w Sieradzu już przejezdne

rondoOd wczoraj przejezdne jest rondo na ruchliwym skrzyżowaniu ulicy Jana Pawła II z ulicami 1 Maja i 3 Maja w Sieradzu. Rondo budowane było od września ubiegłego roku. Prace przedłużyły się, ponieważ wykonawca spotkał się dużymi utrudnieniami w tak zwanej infrastrukturze podziemnej.

 

WIEŻE WIDOKOWE NAD JEZIORSKIEM BĘDĄ GOTOWE W CZERWCU

 

Handlowała podrobioną odzieżą

259-129794Podrobioną odzież renomowanych marek zabezpieczyli policjanci z komisariatu w Błaszkach. Nielegalnym towarem handlowała 36-letnia mieszkanka powiatu sieradzkiego. Wartość podrobionej odzieży szacuje się wstępnie na około 20 tysięcy złotych.

 

Katarzyna Staśkowska zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski

216-129725Katarzyna Staśkowska, policjantka z Łasku, po dłuższej przerwie ponownie stanęła do rywalizacji w zawodach kulturystyki i fitness. Podczas Mistrzostw Polski federacji PCA zajęła najwyższe podium w swojej kategorii.

 

Policja poszukuje zaginionego Krzysztofa Graczyka

268-129846Mężczyzna ostatni raz widziany był 11 maja w miejscowości Truskawiec, w gminie Wartkowice. 54-latek do chwili obecnej nie powrócił do domu, nie nawiązał też kontaktu z najbliższymi. UWAGA! Zaginiony jest niepełnosprawny intelektualnie.

 
Reklama

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZaginęła mi teściowa i...

Przejęty mężczyzna przychodzi na policję i mówi:
- Chciałbym zgłosić zaginięcie teściowej.
Policjant się pyta: - Od kiedy teściowej nie ma?
- Od miesiąca.
- To czemu pan przyszedł dopiero teraz??
- Bo ja w ten cud jeszcze teraz nie mogę uwierzyć!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u