Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Poznajesz złodziejskie trio, które ukradło słodycze?

Poznajesz złodziejskie trio, które ukradło słodycze?

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży sklepowej, do której doszło w sklepie spożywczym w miejscowości Wojsławice. Wizerunek sprawców przestępstwa zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. Sprawcy działając wspólnie i w porozumieniu, ukradli słodycze na kwotę ponad 800 złotych.

 

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zduńskiej Woli, wydał zarządzenie o publikacji kart z akt postępowania, zawierających dokumentację fotograficzną, na której widać twarze sprawców . Dotychczasowe ustalenia kryminalne Policji i rozpytania nie przyniosły efektów, dlatego dla wykrycia, upubliczniono ich wizerunek. Opublikowanie zdjęć z monitoringu, może mieć istotne znaczenie dla dalszego postępowania i może doprowadzić do wytypowania sprawców.

 

Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęcia lub posiadają inne informacje mogące przyczynić się do ich ustalenia, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 47 845 32 47 lub z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli - 47 845 32 11 lub 47 845 32 03.

 

 

sierżant sztabowy Katarzyna Biniaszczyk, opr. KaMi S

 

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u