Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Galeria Fotorelacje Aspirant Katarzyna Staśkowska rozpoczęła sezon dwoma złotymi medalami

Aspirant Katarzyna Staśkowska rozpoczęła sezon dwoma złotymi medalami

260-88906Znakomicie rozpoczęła sezon aspirant Katarzyna Staśkowska z KPP w Łasku. Utytułowana kulturystka wróciła z dwoma złotymi medalami i tytułem najlepszej z najlepszych z Międzynarodowych Mistrzostw Polski Federacji WBBF-WFF w kulturystyce i fitness.

 

Zawody rozegrano w miniony weekend, 27 kwietnia w Skarszewach. Katarzyna Staśkowska wróciła z tych zawodów nie tylko z dwoma złotymi medalami, a także z prestiżowym tytułem najlepszej z najlepszych w kategorii open kobiet!
W hali sportowej Skarszewskiego Centrum Sportu rzeczniczka prasowa łaskiej komendy wystartowała dwóch kategoriach; women figure athletic oraz mixed pairs. I obie te kategorie wygrała. Zwieńczeniem była nagroda dla najlepszej zawodniczki wśród zwyciężczyń w kategorii open kobiet. A to dopiero początek sezonu startowego. Pani aspirant nie zwalnia tempa i przygotowuje się do kolejnych startów. Dzięki zwycięstwom w zawodach w Skaryszewie Katarzyna Staśkowska będzie miała możliwość reprezentowania Polski na Mistrzostwach Europy, które już niedługo odbędą się na Litwie. Gratulujemy wygranej i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

(opr. KJB)

foto: lask.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u