Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna O nas

Telewizyjny portal SIEWIE.TV – Sieradzkie Wieści Telewizyjne, jest twórczą kontynuacją 21-letniej działalności Telewizji Sieradz Studio Filmowe. Nie tylko sieradzanie pamiętają, że w latach 1990-2000 Sieradz miał autentyczną telewizję miejską (TVO), którą mogło oglądać prawie 30 z 45 tysięcy mieszkańców tego miasta. I ludzie nas oglądali! Aż do kwietnia 2000 r., kiedy to kilku przedstawicieli ówczesnej władzy miejskiej postanowiło nas wyłączyć. Nie kopaliśmy się ze ścianą, zrezygnowaliśmy sami. Ale już wtedy przyrzekliśmy widzom i sobie, że kiedyś wrócimy! I wracamy jako SIEWIE.TV!

Pomysłodawcą portalu jest nasz młody reporter, Radosław Wojtas. Trzeba jednak przyznać, że SIEWIE.TV to praca zbiorowa przede wszystkim młodych ludzi. Wymieńmy kilku z nich. Wiktor Szewczyk, współpracujący z TV Sieradz SF od 2008 r. montażysta i operator kamery. Ewa Dobrowolska – jedna z najlepszych i najbardziej doświadczonych dziennikarek Zduńskiej Woli, współpracująca z siewie.tv od początku września. Dominika Tarnowska – reporterka TV Sieradz SF od 2010 r. Piotr Lisiecki – operator kamery, montażysta TV Sieradz SF od 2001 r. Wśród młodych, uczących się współpracowników wymieńmy Tomasza Kaczmarka z II LO im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu, Małgorzatę Czerniak, Paulinę Morawską i Jędrzeja Wymysłowskiego z I LO im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu oraz Anię Skotnicką, początkującą dziennikarkę ze Zduńskiej Woli. Tych młodych sił jest i będzie więcej, bowiem SIEWIE.TV współpracuje także z ZSP nr 2 im.M. Dąbrowskiej w Sieradzu.

SIEWIE.TV jest więc kompilacją doświadczenia z młodością. Zgodnie z zasadą, której hołdujemy już od 21 lat – człowiek wolny, to człowiek dobrze poinformowany – chcemy przekazywać dobre, pomyślne wiadomości w sposób ciekawy i jak najbardziej zgodny z odczuciami odbiorców. Tymczasem proponujemy filmowy serwis informacyjny, reportaże i filmy, także promocyjne, wywiady i rozmowy, rysunki satyryczne Sławomira Łuczyńskiego, galerie fotograficzne Krzysztofa Gary i innych współpracujących z nami fotografików, dziennikarskie próbki młodych adeptów pióra oraz felietony red. Krzysztofa Lisieckiego i innych autorów. To na początek, bowiem SIEWIE.TV będzie się rozwijać zgodnie z potrzebami tych, którzy będę nas oglądać, będą do nas pisać, telefonować, mailować. Weźmiemy do serca każdą podpisaną uwagę przesłaną elektronicznie, telefonicznie lub przekazaną bezpośrednio. To Wy, nasi widzowie i czytelnicy będziecie współredagować portal SIEWIE.TV.

Już przed uruchomieniem portalu wsparło nas kilku przedsiębiorców, zaś cztery Firmy – GRUPA TUBĄDZIN, CHEMIKOLOR S.A. Łódź, WART-MILK Sieradz i EKO-SERWIS Sieradz – zostało Patronami Biznesowymi SIEWIE.TV. Dziękujemy im za to serdecznie!
Zatem zapraszamy! Do zobaczenia w sieci!

ŻYJE SIE, SIE OGLĄDA, SIE CZYTA, SIEWIE!!!

Red. Krzysztof Lisiecki; 606-10-52-67
Red. Radosław Wojtas; 604-83-76-91

Formularz kontaktowy

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u