Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna
  • ADRIAN BIERNACKI - WYJĄTKOWO UZDOLNIONY MŁODY GITARZYSTA Z SIERADZA

    czwartek, 05 grudnia 2019 10:42
  • KONKURS FRYZJERSKI O GRZEBIEŃ ANTOINE'A 2019 W SIERADZU

    poniedziałek, 02 grudnia 2019 19:24
  • MISS ZDUŃSKIEJ WOLI I POWIATU ZDUŃSKOWOLSKIEGO PO RAZ OSIEMNASTY

    sobota, 30 listopada 2019 14:40

JEST RONDO W SMARDZEWIE POD SIERADZEM

 

Prokuratura szykuje akt oskarżenia wobec Pawła Osiewały. Za ucieczkę po potrąceniu kobiety

osiewWe wrześniu Paweł Osiewała, prezydent Sieradza stracił prawo jazdy. W przyszłym roku ma stanąć przed sądem. Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, jak zapowiada prokuratura, ma zostać przedstawiony prezydentowi akt oskarżenia. Chodzi o spowodowanie kolizji drogowej w niedzielny poranek, 24 marca tego roku, w którym potrącił starszą kobietę i uciekł z miejsca zdarzenia. 82-latka przewróciła się na chodnik. Paweł Osiewała po trzech miesiącach twierdził, że nie usłyszał, aby potrącił samochodem sieradzankę. Nie widział też, że upadła. Dlatego nie uciekł, a jedynie odjechał.

 

Zduńskowolski Escobar w areszcie. Na razie na 3 miesiące

269-104632Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli zatrzymali 27-letniego zduńskowolanina podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

 

Zakochany w drogich kosmetykach. Okradł drogerie na ponad 4 tysiące złotych

policja2Mężczyzna przed czterdziestką zaczyna dbać o siebie. Wielu wręcz ciuła grosz do grosza, aby zakupić markowe kosmetyki. Ale tak nie było z 36-letnim mieszkańcem powiatu wieluńskiego. Ten czy dla siebie, czy dla zysku ze sprzedaży kradł markowe perfumy w sieradzkich i łódzkich drogeriach. Warte - jak się okazało - ponad 4 tysiące złotych!

 

Standupowy wtorek. W Zduńskiej Woli i Sieradzu. Z górnej półki

10zduniaKto lubi ostry humor i komediową formę artystyczną w postaci monologu przed publicznością, czyli dwoma słowami STAND UP, ma ostatnią okazję, by zobaczyć na scenie znanych, charyzmatycznych satyryków. We wtorek 10 grudnia będzie taka okazja zarówno w Zduńskiej Woli, jak i w Sieradzu.

 

Melodie Straussa zabrzmią w styczniu w Wieluniu. Ruszyła sprzedaż biletów

8koncertTo będzie niezapomniany, muzyczny wieczór w regionie! I wcale nie chodzi o sylwestra! W podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia oraz magicznego świata operetki, gdzie będą rozbrzmiewać najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa, zaprasza już teraz Teatr Syrena w Wieluniu. 8 stycznia w pełnych zachwytu dźwiękach, będzie można usłyszeć na wieluńskiej scenie szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, czy miłosne westchnienia w alkowach.

 

Kolejny festiwal i kolejny sukces wokalisty z „Pięterka”

NorbertKuBiaystokWłaśnie zakończył się trwający przez cały weekend, XXXI Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Super Mikrofon Radia Jard” w Białymstoku. Uczestniczyli w nim wokaliści z Litwy, Łotwy, Białorusi, Rosji i Polski. Jurorów zachwycił 16- letni wykonawca z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury „Na pięterku” w Zduńskiej Woli – Norbert Kuświk.

 
Reklama

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNa deptaku niekoniecznie w Ciechocinku

Sanatorium w niewielkim miasteczku, kawiarnia na uzdrowiskowym deptaku. Pani z pretensjami zalotnie pyta pana:
– Panie Krzysiu! Niech mi pan, taki elegancki mężczyzna, znawca damskiej urody powie powie: czy pana zdaniem kobieta po pięćdziesiątce może jeszcze się podobać?
– Naturalnie, pani Jadwigo. A po dwóch... to jeszcze bardziej!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u