Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły

Turniej FUTSAL MŁODA EKSTRAKLASA już w sobotę 25 bm. w Sieradzu

futsal1FUTSAL MŁODA EKSTRAKLASA to turniej, w którym zagrają młodzi piłkarze z drużyn klubowych i amatorskich z województwa łódzkiego. Jego celem jest propagowanie futsalu, jako dyscypliny sportu, którą można uprawiać przez cały rok, niezależnie od pogody. Pierwszy turniej odbędzie się już w tę sobotę 25 listopada w godzinach od 9 - 16.30 w Zespole Szkół Katolickich w Sieradzu przy ul. Krakowskie Przedmieście 123 A.

 

CO, GDZIE, KIEDY W SIERADZKIEM OD 23 DO 30 LISTOPADA

24-26-11-17_4To już na szczęście przedostatnie dni jesieni. I może dobrze, bo tegoroczna jesień była wręcz nie do zniesienia. Mokra, szara, bura. Choć w najbliższych dniach ma być raczej słoneczna i cieplejsza niż dotychczas, to warto przy okazji wyjść z domu, nawet pod dachy placówek kulturalnych i sportowych. A już 30 listopada Andrzejki! Warto sprawdzić oferty klubów muzycznych i miło spędzić ten wieczór. A co tym razem proponują placówki z regionu? O tym poniżej. Szczegóły także na plakatach.

 

Rzeczniczka łaskiej komendy wicemistrzynią świata w fitnessie

23755221_749148835280901_2046824262979003414_nTaką kobietę mieć pod swoimi skrzydłami to skarb! Choć w mundurze skrywa nieco swoje walory, ale przecież doceniane są one na zawodach w zupełnie innej niż policyjna barwa! Bo Katarzyna Staśkowska, rzecznik prasowy KPP Łask, z zawodów Mr. Universe, rozgrywanych 19 listopada w Brukseli, wróciła z tytułem wicemistrzyni świata!

 

Wyróżnienie dla muzealników ze Zduńskiej Woli

DSC_0527W Opolu wręczono nagrody dla organizatorów wydarzeń jubileuszowej 25. edycji Europejskich Dni Dziedzictwa. W tym roku tematem przewodnim był „Krajobraz dziedzictwa-dziedzictwo krajobrazu”, nawiązujący również do kampanii społecznej prowadzonej przez Narodowy Instytut Dziedzictwa pod hasłem „Krajobraz mojego miasta”.

 

Pięć dróg doczeka się nowych nawierzchni w gminie Zduńska Wola

DSC_1050Wójt gminy Zduńska Wola, Henryk Staniucha podpisał zostały właśnie umowy na przebudowę pięciu dróg gminnych w miejscowościach: Krobanów, Opiesin, Tymienice i Wymysłów.

 

Powiesił się w komórce

policjaDo tragicznego zdarzenia doszło na jednej z posesji przy ulicy Wileńskiej w Łasku-Kolumnie. 31-letni mężczyzna odebrał sobie życie.

 

Potrąciła rowerzystę

policja1Policjanci z Poddębic wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 20 listopada po godzinie 6 w miejscowości Bałdrzychów. Potrącony przez samochód 30-latek został przewieziony z obrażeniami ciała do szpitala powiatowego w Poddębicach. Policjanci apelują o ostrożność!!!

 

W Gaggenau o trójstronnej współpracy miast

PresseGawoW niemieckim Gaggenau odbyło się trójstronne spotkanie miast partnerskich Sieradza; Annemase i Gaggenau. Spotkanie służyło określeniu dalszych kierunków rozwoju wzajemnej współpracy.

 

Z nożem na sprawnych policjantów

policja2Co to znaczy dobre wyszkolenie policjantów przekonał się pewien pijany desperat z gminy Brąszewice. Rzucił się z nożem na policjantów, ale szybko został obezwładniony. Napastnikowi 10 lat pozbawienia wolności za czynną napaść na policjantów.

 

Krasomówczynie z wieluńskiego ogólniaka

krasomowcy1Michalina Krzemianowska i Julia Tomczyk, uczennice I LO w Wieluniu zdobyły pierwsze i czwarte miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym Młodzieży Szkolnej w Golubiu-Dobrzyniu.

 
Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyAle premiera...

Premiera w niezbyt renomowanym teatrze. W trakcie drugiego aktu do kasy przybiega widz i roztrzęsionym głosem prosi o zwrot pieniędzy za bilet.
- A to dlaczego? - pyta zdumiona kasjerka.
- Boję się sam siedzieć na widowni...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u