Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Standupowcy wystąpią w Kultowym Browarze Staropolskim

Standupowcy wystąpią w Kultowym Browarze Staropolskim

4BROWARKultowy Browar Staropolski w Zduńskiej Woli nie tylko znakomitym piwem stoi. Już od ponad dwóch lat na scenie sali widowiskowej w Browarze prezentują się najlepsi w kraju standuperzy. W najbliższą sobotę, 4 lutego wystąpią tam Kuba Dąbrowski i Paweł Reszela. Start o godz. 19.

 

- Kuba Dąbrowski o sobie: - Mój trzeci solowy program stand-upowy pt. "Pogrzebany" to najbardziej pokręcony i nieprzewidywalny materiał w karierze. Dowiecie się w nim jak przygotować młodych rodziców do wychowywania dzieci. Porozmawiamy również o internetowym hejcie. Nie zabraknie również tematów alkoholu czy życia komika. Wszystko będzie oczywiście okraszone rozmową z Wami, bo zawsze jestem ciekawy kto przychodzi na moje występy.
- Paweł Reszela: To komik pochodzący z Ostrowa Wielkopolskiego, ale od kilku lat związany z województwem lubuskim. Paweł nagrywał już programy dla HBO, Polsatu czy TVP. Komik, który ma niesamowity kontakt z publicznością i przez jego interakcje z widzami śmiało można powiedzieć, że nie ma dwóch takich samych występów w jego wykonaniu. Paweł na pewno jest jednym z najlepszych komików w kraju w improwizacji. Doświadczenie sceniczne w połączeniu z niesamowitą osobowością gwarantują niezapomniane wrażenia. Program "No i cyk!" na YouTube cieszy się coraz większą popularnością a widzowie stawiają Pawła w jednym szeregu z najbardziej znanymi komikami w Polsce. Jego najnowszy program "MAJN ŻART" to ponad półtorej godziny żartów, które rozbawią Was do łez, czasem oburzą a jeden jest taki, że się nawet wzruszycie - ale tylko jeden! Co będzie w tym programie? Dużo o ojcostwie, sporo o zanikających funkcjach społecznych. Trochę o dziwnych relacjach z ojcem i jak sobie radzić z nadopiekuńczą żoną. Kilka spostrzeżeń o dziwnej sąsiadce. Będzie ostro i na pewno śmiesznie!

UWAGA WIDZOWIE:
- Zakaz nagrywania występów.
- Występ dla osób powyżej 16. roku życia.
- Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety. A te dostępne są w siedzibie sklepu firmowego KBZ w Zduńskiej Woli przy ul. M.M. Kolbego 2. oraz na Kupbilecik.

KaMi S

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Zaloguj

Reklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy...i ćwicz zdziwienie

Wakacje. Przed wyjściem na plażę żona mówi do męża:
– Chciałabym założyć coś, co wszystkich zadziwi!
– Załóż łyżwy...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u