Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności

Ile osób zaszczepiono w powiatach poddębickim i pajęczańskim?

maseczkaPoniżej podajemy informacje o procentowej ilości osób w pełni zaszczepionych w powiecie pajęczańskim i poddębickim. To dane Ministerstwa Zdrowia z 27 lipca. W linkach pod tekstem można sprawdzić, jak wyszczepienie przebiegało w powiatach: zduńskowolskim, łaskim, sieradzkim, wieluńskim i wieruszowskim. Na bieżąco te informacje można także śledzić pod linkiem: https://www.gov.pl/web/szczepienia-gmin#/ranking, wybierając na mapie województwo łódzkie i konkretny powiat.

 

Małgorzata Majer nowym prezesem szpitala w Zduńskiej Woli

szpital16Szpitalem powiatowym w Zduńskiej Woli pokieruje Małgorzata Majer, która wygrała konkurs na to stanowisko. Jej kontrkandydatem w konkursie był Marek Augustyn.

 

MOBILNE PUNKT SZCZEPIEŃ W SIERADZU

szczepionkaW Sieradzu będzie można zaszczepić się jedną dawką bez rejestracji. Urząd Miasta Sieradza oddaje do dyspozycji mieszkańców i wszystkich zainteresowanych dodatkowe, mobilne punkty szczepień.

 

Zduńskowolskie muzeum czeka na rodzinne przepisy od mieszkańców

ratuszMuzeum Historii Miasta Zduńska Wola planuje zebrać od mieszkańców stare przepisy kulinarne, przekazywane w rodzinach z pokolenia na pokolenie.

 

Ulica Warneńczyka w Sieradzu do remontu

sieradzgoscinnyOd projektu po wykonanie chodnika, zjazdów, wymiany krawężnika i linii oświetlenia ulicznego - takich prac podejmie się firma Bud Trans, która podpisała z Miastem Sieradz umowę na realizację zadania pn. „Zaprojektowanie i przebudowa ul. Warneńczyka w Sieradzu w zakresie chodnika oraz linii oświetlenia ulicznego''.

 

Wjechał do stawu, bo był pijany

policja1Kierujący osobowym Nissanem 33-latek wjechał do stawu. Na szczęście zdołał wydostać się z zatopionego auta, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Mężczyzna został zatrzymany w pobliskiej wiosce. Okazało się, że był pijany.

 

Złodziejski kwartet na gościnnych występach

policja2Zduńskowolscy policjanci zatrzymali kobietę i trzech mężczyzn z Łodzi, podejrzewanych o dokonywanie kradzieży. Wszystkim grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Sieradz lepiej oświetlony

sieradzzlotuPonad pół miliona złotych przeznaczyły władze samorządowe Sieradza na modernizację oświetlenia wtym mieście. Stare lampy uliczne zastąpią nowe oprawy. Wykonawca ma także wymienić słupy, wysięgniki i zabezpieczenia.

 

Wyprzedzał szaleńczo, spowodował wypadek

policjaaPolicjanci z KPP w Wieluniu wyjaśniają okoliczności poważnego wypadku drogowego, do którego doszło w na ul. Częstochowskiej w tym mieście. W zderzeniu dwóch samochodów ucierpiały trzy osoby.

 

Wypadek w Mieleszynku. Strażacy mieli szczęście

wypadekWieruszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności i poszukują sprawcy wypadku drogowego, do którego doszło w piątkowe popołudnie w Mieleszynku, w powiecie wieruszowskim. Radiowóz z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie w celu uniknięcia zderzenia czołowego zjechał z drogi i wywrócił się na skarpę przydrożnego rowu.

 
Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u