Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności

SIERADZ. PROCES W TRYBIE WYBORCZYM. MICHAŁ PABICH POZWAŁ PAWŁA OSIEWAŁĘ. TEN DRUGI ZAMIERZA ZŁOŻYĆ APELACJĘ

Gorąco przed drugą turą wyborów prezydenckich w Sieradzu! W Sądzie Okręgowym w Sieradzu - jak informuje rozgłośnia Nasze Radio - zapadł 16 kwietnia wyrok w procesie w trybie wyborczym. Michał Pabich (KO), kandydat na prezydenta Sieradza pozwał ubiegającego się o reelekcję Pawła Osiewałę (SMS).

 

 

 

15. Sieradzka Brygada Wsparcia Dowodzenia zaprasza na Dzień Otwartych Koszar

Z okazji 25. rocznicy wstąpienia Polski do NATO 15. Sieradzka Brygada Wsparcia Dowodzenia zaprasza na Dzień Otwartych Koszar. Wydarzenie odbędzie się we wtorek 23 kwietnia w godzinach od 10:00-14:00 na terenie jednostki wojskowej, przy ul. Wojska Polskiego 78.

 

 

POGODA W REGIONIE. BĘDĄ PRZYMROZKI

Noc ze środy na czwartek (z 17 na 18 bm.) może nam przypomnieć o tym, że kwiecień plecień i przeplata trochę zimy, trochę lata. Możliwe są przygrutnowe przymrozki. Nawet do - 3 stopni Celsjusza.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

W sobotę - 20 kwietnia - w Ożarowie festiwal piosenek Maryli Rodowicz

Ogromnym zainteresowaniem cieszy się organizowany po raz pierwszy w Domu Kultury w Ożarowie festiwal piosenek Maryli Rodowicz. Na przegląd organizatorzy zapraszają w sobotę, wydarzenie rozpocznie się o godz. 15.

 

SIERADZ. Trwają prace związane z modernizacją dróg miejskich

Trwają prace związane z modernizacją dróg miejskich. Nowa nawierzchnia widoczna jest już na ul. Krętej, Błotnej, Podmiejskiej i ul. Wiejskiej Nowa nawierzchnia widoczna jest już na ul. Krętej, Błotnej, Podmiejskiej (odcinek od ul. POW do ul. Reymonta) i ul. Wiejskiej (od ul. Błotnej do ul. Krętej). Za całość przedsięwzięcia odpowiada Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "Łask" z Łasku. Wartość inwestycji to 3,84 mln zł, z czego 770 tys. pochodziło z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

 

 

PELLET - PRODUCENT PABIANICE

 

Śmiertelny wypadek w gminie Zapolice. Zginął 48-letni rowerzysta

Wczoraj, 16 kwietnia w miejscowości Pstrokonie potrącony został 48-letni rowerzysta. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować. Okoliczności wypadku ustala policja pod nadzorem prokuratury.

 

 

Uczeń z Wojsławic najlepszy podczas turnieju wojewódzkiego szkół średnich

Prawie stu uczniów rywalizowało podczas finału „Turnieju dla uczniów szkół średnich o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi”. Najlepszym zawodnikiem turnieju został nasz reprezentant - Alan Wiśniewski - uczeń klasy mundurowej z Wojsławic. W klasyfikacji drużynowej do której przystąpiły 24 drużyny, uczniowie z Wojsławic zajęli wysokie 7 miejsce. Gratulujemy!

 

 

 

ZDUŃSKA WOLA. Zniszczył elewację budynku. Poznajesz sprawcę?

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli prowadzą postępowanie dotyczące zniszczenia mienia – oblania elewacji domu drażniącą cieczą. Do przestępstwa doszło w centrum miasta, przy ulicy Zachodniej. Sprawca spowodował straty na kwotę 10 tysięcy złotych. Prokurator Rejonowy w Zduńskiej Woli, wydał postanowienie o publikacji wizerunku osoby, która to zrobiła.

 

 

RAFAŁ TRZASKOWSKI, PREZYDENT WARSZAWY ODWIEDZIŁ SIERADZ. WSPIERAŁ MICHAŁA PABICHA W WALCE O FOTEL PREZYDENTA SIERADZA

Rafał Trzaskowski ponownie będzie prezydentem Warszawy. Wybory wygrał z ramienia KWW Koalicji Obywatelskiej w pierwszej turze. Teraz postanowił w walce o fotel prezydenta Sieradza wesprzeć Michała Pabicha, który w najbliższą niedzielę 21 bm., w drugiej turze walczyć będzie o szefa tego miasta.