Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zbieramy na pomoc w renowacji klasztoru Urszulanek

Zbieramy na pomoc w renowacji klasztoru Urszulanek

zbiorka2Redakcja siewie.tv i TVO Sieradz nadal zbiera datki na pomoc w renowacji sieradzkiego klasztoru, najstarszego zabytku Sieradza, XIII-wiecznego podominikańskiego klasztoru. Jest to perełka architektury polskiej i europejskiej. Trzeba ją ratować! Liczy sie każda złotówka, aby go zachować i ocalić ten zabytek dla potomnych. Na ten szczytny cel zbieramy pieniądze już od sześciu lat! Także na Gali TVO, związanej z promocją kalendarzy na kolejne lata. I na tegorocznej Gali TVO zbieraliśy datki wśród gości. Ale nasza akcja wciąż trwa!

 

- W naszy studio przy Alei Pokoju 11 w Sieradzu rozdajemy kalendarz i zbieramy datki do puszki Sióstr Urszulanek. Przekażemy siostrom pieniądze kilka dni po Nowym Roku - mówi Krzysztof Lisiecki, szef redakcji siewie.tv.
Jak wygląda kalendarz? Kto jeszcze nie widział, może zobaczyć w załączniku. Modelką jest śliczna Martyna Podsiadła z Sieradza, uczennica III klasy w II LO im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu. Martyna chce studiować architekturę. Wielbicieli modelki musimy jednak zmartwić: ma chłopaka! Ale to chyba nie będzie przeszkodą, aby mieć kalendarz z sieradzanką, a przy okazji wesprzeć renowację klasztoru? Zapraszamy do studia codziennie w godz.9-17, w sobotę od 11 do 15.
Więcej o klasztorze:
http://www.klasztor-sieradz.pl/
http://www.facebook.com/pages/Klasztor-Si%C3%B3str-Urszulanek-SJK/172290889476230

tekst i fot.: ED

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZimowy dylemat zajączka

Lutowa noc. Mróz, zimno i dużo śniegu. Z lasu na polanę wyszedł zajączek. Patrzy, a tam pod sosenką stoi zapomniany, świąteczny bałwanek. Nieco jednak sfatygowany; miotła opadnięta, micha na głowie przekrzywiona, no i dla żartu ktoś marchewkę zamiast jako nos, wcisnął mu nieco poniżej pasa.
Stanął zajączek, patrzy, myśli, a bałwanek na to:
- I co tak kombinujesz, brzydzisz się?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u