Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Policjanci skuteczni i operatywni zatrzymali trzech poszukiwanych przestępców

Policjanci skuteczni i operatywni zatrzymali trzech poszukiwanych przestępców

policjaSieradzcy policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób, po raz kolejny udowodnili, że są skuteczni. Zatrzymali przestępców ukrywających się przed organami ścigania. Jednego dnia w ich ręce wpadły trzy osoby, które najbliższe miesiące spędzą za kratkami.

 

Od pewnego czasu sieradzcy kryminalni pracowali nad ustaleniem miejsca pobytu 33-letniego mężczyzny poszukiwanego listem gończym. Zebrane informacje wskazywały, że mógł on przebywać na terenie Tomaszowa Mazowieckiego. Współpraca z tamtejszymi funkcjonariuszami potwierdziła te ustalenia. Wieczorem 13 października policjanci pojechali pod wytypowany adres. Niedługo potem zobaczyli znanego im poszukiwanego mężczyznę. Szedł do mieszkania swojej znajomej, u której ukrywał się od pewnego. Poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Sieradzu 33-latek został zatrzymany i trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzona karę pozbawienia wolności.
Kolejne dwie osoby, które chciały uniknąć więzienia, zostały zatrzymane dzięki dobremu rozpoznaniu błaszkowskich i złoczewskich policjantów. 40-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego został zatrzymany w miejscu zamieszkania przez policjantów Komisariatu w Złoczewie na podstawie zarządzenia Sądu Rejonowego w Sieradzu. Natomiast w godzinach popołudniowych w ręce błaszkowskich policjantów wpadł 21-letni poszukiwany mężczyzna. Patrolując teren gminy Błaszki funkcjonariusze zauważyli poszukiwanego mężczyznę. Został on zatrzymany na ulicy. Obaj poszukiwani trafili za kratki, gdzie odbywać będą zasądzone wyroki.

asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka
Oficer Prasowy KPP w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySzczęśliwi czasu nie liczą...

Żona do spokojnie zasypiającego po stosunku męża:
- Uuu...Tylko dwie minutki...? To raczej maleńko.
Mąż odwracając się do niej i uśmiechając się tajemniczo odpowiada:
- Kochanie, szczęśliwi czasu nie liczą...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u