Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Nie żyje zduńskowolanka Agnieszka Mazurek. Była wokalistką zespołu Lider Dance

Nie żyje zduńskowolanka Agnieszka Mazurek. Była wokalistką zespołu Lider Dance

agmazurekMedia społecznościowe obiegła smutna wiadomość. 12 kwietnia zmarła nagle zduńskowolanka Agnieszka Mazurek. Informacja o jej śmierci pojawiła się na profilu discopolowej grupy Lider Dance, której była wokalistką.

 

Oświadczenie kolegów z zespołu chwyta za serce: "Cały czas nie możemy w to uwierzyć, już nie ma cię wśród nas… Już nigdy nie zobaczymy twojej roześmianej buzi, nie usłyszymy twojego pięknego głosu. Dziękujemy ci za każdą spędzoną z tobą chwilę, każdą zaśpiewaną wspólnie piosenkę i każdy uśmiech, który wywołałaś na naszych twarzach. Zawsze będziemy cię kochać. Zawsze będziemy o tobie myśleć. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach." - czytamy na facebookowym profilu zespołu.
Zespół Lider Dance powstał w 2004 roku. Jego założycielami są Marcin Madajski i Marcin Tomczyk. Początkowo wokalistką grupy była Karolina Michalak, w 2014 roku do składu dołączyła Agnieszka Mazurek. Zespół ma na koncie wiele znanych piosenek: "Zaczarowałaś mnie", "Tak bardzo kocham" czy "Całować chcę". Grupa występowała na największych imprezach disco polo w kraju, między innymi na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. W czasie pandemii występowała rzadziej. Muzycy wraz z Agnieszką planowali nową płytę i koncerty.

Fani zespołu nie mogą wciąż uwierzyć w tę smutną wiadomość (pisownia oryginalna - przyp. siewie.tv):
- Ciężko w to uwierzyć... Taka młoda, piękna, utalentowana. Wyrazy współczucia..
-O mój Boże taka młoda i piękna i ten jej głos. Nie wierzę. - Najszersze wyrazy współczucia dla rodziny. Nawet brak słów, by móc tu coś napisać na podniesienie ducha - pisali internauci. - Świat disco polo na chwile się zatrzymał. We wtorek 12 kwietnia nasza redakcja disco-polo.info poinformowała o śmierci Agnieszki Mazurek z formacji Lider Dance. NIE ŻYJE ZNANA WOKALISTKA DISCO POLO! Ta wstrząsająca wiadomość rozbiła wszystkich związanych z tym gatunkiem muzycznym. W sieci pojawiło się mnóstwo postów dotyczących Agnieszki. Wspólne zdjęcia, wspomnienia - tak właśnie wygląda świat disco polo. Niezwykle uzdolniona, uśmiechnięta i radosna Agnieszka odeszła od nas na zawsze. Na oficjalnym profilu zespołu Lider Dance pojawiło się pożegnanie...
- SZANOWNI PAŃSTWO!!! Ledwo co pożegnaliśmy Marka Żurobskiego z grupy Domino... a tu Nasza redakcja dosłownie przed chwilą otrzymała kolejny, mocny cios! Wczoraj Naszą rodzinę polskiej muzyki tanecznej opuściła śp. Agnieszka Mazurek. Kto to był? To ona w 2014 roku zastąpiła Karolinę Michalak na stanowisku wokalistki zespołu Lider Dance. To ona z dwoma panami o imieniu Marcin: Madajskim oraz Tomczykiem nagrała takie hity jak "Tak bardzo kocham Cię", "Zaczarowałaś mnie", "Ja dla Ciebie, Ty dla mnie" oraz ich ostatni utwór "Całować chcę". Ostatnio przez pandemię nie nagrali nic nowego, choć pracowali nad nowym utworem. Wielka szkoda, że tak nagle odeszła... Miejmy nadzieję, że nie tylko śp. Agnieszka Mazurek jeszcze nie raz zaśpiewa dla Państwa ale już tam z góry ale i też zespół Lider Dance jeszcze powróci na scenę ale już prawdopodobnie z nową wokalistką. Kondolencje i wyrazy współczucia skierujemy do najbliższej rodziny oraz też do członków zespołu Lider Dance. A teraz w hołdzie dla zmarłej artystki zagramy utwór z 2016 roku, w którym nie tylko Lider Dance powrócił do grania, ale i też z ówczesną nową wokalistką. https://www.youtube.com/watch?v=ramM8LIVfi0&ab_channel=LiderDanceOfficial
NIECH JEJ MUZYCZNA ZIEMIA NA ZAWSZE I NA WIECZNOŚĆ LEKKĄ BĘDZIE. DO ZOBACZENIA AGNIESZKO - napisała redakcja Disco Live.
- Aga, dlaczego??? ( Agnieszka Mazurek- wokalistka zespołu Lider Dance - disco polo ) Zduńska Wola jest w żałobie. Nie mogę znaleźć słów na to co się stało.... Twoje ciepłe serducho już nie bije, Twój głos już nie zaśpiewa... Twoja wiedza i nauka języka angielskiego już nie nauczy nikogo... Śpiew był Twoim marzeniem i zaszłaś naprawdę wysoko, teraz śpiewaj z aniołami [*] Żegnaj koleżanko .... brak słów . Spoczywaj w spokoju [ *]" - napisał na FB Marcin Mielczarek.
Agnieszka Mazurek uczyła w szkole języka angielskiego, miała też swoją szkołą językową. Jeszcze kilka dni temu udzielała się w pomocy uchodżcom z Ukrainy... Nie podano przyczyny nagłej śmierci kobiety.
Siewie.tv składa Rodzinie i bliskim kondolencje.

(opr. KaMiS)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRóżne mogą być prezenty dla nauczycieli

Jeszcze nie tak dawno powszechnym zwyczajem w polskich szkołach było dawanie prezentom wychowawcom klas. Tak też było w klasie IIIB w Szkole Podstawowej w Brzęczyszczykowicach.
Zosia, której mama ma kwiaciarnię, przyniosła pudło. - Zosiu, tam na pewno są kwiaty - mówi wychowawczyni.
- Oj, skąd pani wie...
Kolejnym darczyńcą był Marcinek, którego tata był cukiernikiem.
- W tym pięknym pudełku na pewno są smakowite ciasteczka? - zapytała nauczycielka.
- Tak, zgadła pani - odpowiedział Marcinek. Następny w kolejce z prezentem był Stasio, którego tatuś prowadził ekskluzywny sklep alkoholowy.
- Oj, z tego pudełka coś przecieka - powiedziała pani i polizała ciecz.
- To na pewno wino? - Nie odpowiedział Stasio. Więc pani polizała jeszcze raz mówiąc:
- Że też nie poznałam, to koniak?
- Nie odpowiedział Staś - świnka morska...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u