Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Dwie osoby ranne przez szaloną jazdę młodego mężczyzny

Dwie osoby ranne przez szaloną jazdę młodego mężczyzny

wypadek27-latek nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i doprowadził do zderzenia z innym pojazdem. W wyniku niebezpiecznego zdarzenia dwie osoby doznały obrażeń ciała i trafiły do szpitala.

 

10 listopada oficer dyżurny pajęczańskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Siemkowicach. Natychmiast na miejsce skierował policjantów. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, iż 27 -letni mieszkaniec Polkowic, kierujący samochodem Kia Ceed na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się z jadącą z przeciwnego kierunku jazdy samochodem Honda.
80-letni kierujący Hondą mieszkaniec województwa mazowieckiego wraz z 62 – letnią pasażerką, mieszkanką naszego powiatu, doznali obrażeń ciała i trafili do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Pajęczańska policja wyjaśnia okoliczności tego niebezpiecznego zdarzenia.

mł. asp. Wioletta Mielczarek
Oficer Prasowy KPP w Pajęcznie

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZimowy dylemat zajączka

Lutowa noc. Mróz, zimno i dużo śniegu. Z lasu na polanę wyszedł zajączek. Patrzy, a tam pod sosenką stoi zapomniany, świąteczny bałwanek. Nieco jednak sfatygowany; miotła opadnięta, micha na głowie przekrzywiona, no i dla żartu ktoś marchewkę zamiast jako nos, wcisnął mu nieco poniżej pasa.
Stanął zajączek, patrzy, myśli, a bałwanek na to:
- I co tak kombinujesz, brzydzisz się?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u