Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Grzegorz Mielczarek, aktor z Lututowa gra w superprodukcji „Niebezpieczni Dżentelmeni”, którą można oglądać w wieluńskim kinie ,,Syrena''

Grzegorz Mielczarek, aktor z Lututowa gra w superprodukcji „Niebezpieczni Dżentelmeni”, którą można oglądać w wieluńskim kinie ,,Syrena''

mielczarek-kinoW wieluńskim kinie ,,Syrena'' można oglądać film „Niebezpieczni Dżentelmeni” Macieja Kowalskiego. Polska premiera tego filmu miała miejsce 20 stycznia, a jednym z pierwszych miejsc w kraju, gdzie można było obejrzeć ten obraz przedpremierowo, było właśnie Wieluń - informuje Alina Frejusz z Radia Ziemi Wieluńskiej. I dodaje, że cieszy to tym bardziej, gdyż w jednej z ról wystąpił Grzegorz Mielczarek rodem z Lututowa, absolwent II LO im. Janusza Korczaka w Wieluniu.

 

Grzegorz Mielczarek – absolwent PWST w Krakowie (2003), były prodziekan Wydziału Aktorskiego tej uczelni, aktor Teatru im. Juliusza Słowackiego Krakowie – na jego deskach zadebiutował w 2001 roku rolą Mnicha w spektaklu Abelard i Heloiza Vaillanda (reż. A. Duda-Gracz). Wystąpił między innymi w „Kochanku” Harolda Pintera, w „Biesach” Fiodora Dostojewskiego, „Obcym” Alberta Camusa, „Intymności” Hanifa Kureishiego i wielu innych produkcjach teatralnych i filmowych.

(opr. KJB)

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZimowy dylemat zajączka

Lutowa noc. Mróz, zimno i dużo śniegu. Z lasu na polanę wyszedł zajączek. Patrzy, a tam pod sosenką stoi zapomniany, świąteczny bałwanek. Nieco jednak sfatygowany; miotła opadnięta, micha na głowie przekrzywiona, no i dla żartu ktoś marchewkę zamiast jako nos, wcisnął mu nieco poniżej pasa.
Stanął zajączek, patrzy, myśli, a bałwanek na to:
- I co tak kombinujesz, brzydzisz się?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u