Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności ZDUŃSKA WOLA. Bezpłatne badania w szpitalu powiatowym

ZDUŃSKA WOLA. Bezpłatne badania w szpitalu powiatowym

szpitaezdW poradniach przy szpitalu powiatowym w Zduńskiej Woli będą trwały bezpłatne badania profilaktyczne dla mieszkańców powiatu zduńskowolskiego. Rejestracja na rozpoczęła się 8 marca, a same badania rozpoczną się 15 marca.

 

W ramach finansowanych z budżetu powiatu zduńskowolskiego badań można zapisać się do udziału w następujących programach profilaktycznych:
- raka szyjki macicy – badanie DNA HPV HR-14 genotypów wysokiego ryzyka onkologicznego (kobiety w grupie wiekowej 35-55 lat)
- raka piersi – C 15-3, USG piersi (kobiety powyżej 40 roku życia)
- raka prostaty – badanie PSA (mężczyźni w grupie wiekowej 50-75 lat)
- raka trzonu macicy – Ca 125, USG ginekologiczne głowicą vaginalną (kobiety powyżej 40 roku życia).
W przypadku realizacji badań Ca 125, C-15-3 i PSA – Rejestracja osobiście lub telefonicznie w Rejestracji Centralnej (parter budynku Poradni Specjalistycznych) tel. 43 824 41 63, 43 824 41 68. Badania laboratoryjne PSA i CA 15-3 realizowane są na podstawie skierowania wydanego przez Rejestrację Centralną po uprzednim wypełnieniu ankiety. Osoby rejestrujące się osobiści formalności załatwiają podczas rejestracji, natomiast osoby rejestrujące się telefonicznie – przed zgłoszeniem się na badanie - odbierają w rejestracji - skierowanie i wypełniają ankietę.

KaMi S

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u