Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności UNIEJÓW. Samorząd odcina się od firm oferujących dofinansowanie na montaż ekologicznych źródeł ciepła

UNIEJÓW. Samorząd odcina się od firm oferujących dofinansowanie na montaż ekologicznych źródeł ciepła

bateriesloneczneGmina Uniejów nie współpracuje z firmami oferującymi dofinansowanie na montaż źródeł ciepła i instalacji fotowoltaicznych. W związku z docierającymi informacjami od mieszkańców o powoływaniu się przez niektóre o rzekomej współpracy, wydała komunikat:

 

"Informujemy iż Gmina Uniejów nie współpracuje z żadną firmą oferującą dofinansowanie na montaż źródeł ciepła i instalacji fotowoltaicznych. Nie znamy szczegółów działania firm, jednak z uwagi na fakt, iż oszustwa metodą wyłudzenia pieniędzy oraz danych osobowych „na fotowoltaikę” odnotowano już w całym kraju – apelujemy o czujność, dokładne sprawdzenie ofert oraz wnikliwą analizę dokumentów przed ich podpisaniem. Niekiedy zbyt pochopne, poprzedzone nachalnym marketingiem ze strony sprzedawcy zawarcie umowy, może skutkować stratą pieniędzy i udostępnieniem danych osobowych oszustom. Metod działania przestępców jest wiele i są one modyfikowane. Bądź ostrożny: nigdy nie płać z góry, nie podpisuj umowy tego samego dnia, nie daj się zwieść „okazji” , że natychmiastowa decyzja to niska cena lub montaż w krótkim czasie. Informujemy, że wszystkie informacje związane z finansowaniem zadań związanych z ochroną środowiska udostępniane są na stronie Urzędu Miasta."

KaMi S

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy...i ćwicz zdziwienie

Wakacje. Przed wyjściem na plażę żona mówi do męża:
– Chciałabym założyć coś, co wszystkich zadziwi!
– Załóż łyżwy...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u