Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności ZDUŃSKA WOLA. Wielkanocne kury z... wełny

ZDUŃSKA WOLA. Wielkanocne kury z... wełny

28KARSZNICEŚwięta Wielkanocne tuż tuż. Zduńskowolska filia Miejskiego Domu Kultury w Karsznicach zaprasza na warsztaty. Będzie to ostatnia okazja, by nauczyć się przygotować świąteczne dekoracje.

 

– Z okazji Wielkanocy filia zaprasza na warsztaty świąteczne, podczas których stworzymy niepowtarzalne kury z wełny. Ten własnoręczny wyrób świetnie sprawdzi się jako ozdoba wielkanocnego koszyka lub świątecznego stołu. Przygotujcie się do świąt razem z nami – zachęca Bożena Minecka, animatorka z filii MDK na osiedlu Karsznice. Do udziału zaprasza całe rodziny.
Warsztaty pt. ,,Wielkanocne kury z wełny” odbędą się 28 marca w filii MDK os. Karsznice o godz. 17. Koszt: 20 zł za osobę. Czas trwania warsztatów ok. 2 godziny. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy na Strefie Zajęć: https://bit.ly/3Fx4x7S W razie pytań, prosimy o kontakt tel. 43 823 31 90.

KaMi S

UWAGA! Tym, którzy nie mają czasu na warsztaty, bądź nie mają zdolności manualnych polecamy jarmaki i kiermasz przedświąteczne, które już w ten weekend rozpoczynają się w Sieradzkiem. Szczegóły na: --> https://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/16694-zbliaj-si-wielkanocne-jarmarki

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u