Strona główna Artykuły Aktualności Radość kibiców po kolejnej wygranej MKS Zduńska Wola

Radość kibiców po kolejnej wygranej MKS Zduńska Wola

DSC07288W niedzielę drużyna Romualda Solarka pokonała kolejnego przeciwnika jakim był zespół Tęczy Brodnia, co pozwoliło jej utrzymać fotel lidera.

W 20 minucie w polu karnym został faulowany Łukasz Rakowski i sędzia podyktował rzut karny. Sam poszkodowany zamienił go na bramkę i drużyna MKS objęła prowadzenie. Druga bramka padła w 44 minucie po indywidualnej akcji Karola Koseckiego. W drugiej połowie kolejne dwa gole dołożyli jeszcze Szymon Ratajczyk w 58 min. i ponownie Karol Kosecki w 67 min. Pod koniec meczu goście zmniejszyli rozmiary porażki po strzale Strzeszewskiego w 82 minucie.. Należy dodać, że w tej samej kolejce wicelider KS Chojne pokonało na wyjeździe trzeci zespół LKS Zapole 1:0. Więc koniec rozgrywek zapowiada się bardzo ciekawie . Za dwa tygodnie MKS podejmuje na własnym boisku KS Chojne (31 kolejka - niedziela 8 czerwca, godz.11.), a następnie wyjeżdża do Zapola.

MKS Zduńska Wola - Tęcza Brodnia 4:1 (2:0)

Strzelcy bramek: Rakowski 20' (k), Kosecki 44' 67', Ratajczyk 58' - Strzeszewski 82'.