Strona główna Artykuły Aktualności MKS Zduńska Wola na fali!

MKS Zduńska Wola na fali!

DSC07407Nareszcie! Po serii porażek drużyna piłkarzy MKS Zduńska Wola jest wreszcie na fali wznoszącej. Wygrała kolejny mecz i to na wyjeździe, z Widawią Widawa 3:1.

Początek spotkania był wyrównany, ale to gospodarze objęli prowadzenie w 14 min. po strzale głową Kamila Krawczyka. W 33 minucie na listę strzelców wpisał się Filip Jaszczak zawodnik MKS i pierwsza połowa zakończyła się remisem. Ale początek drugiej połowy należał już do gości, a gospodarze stracili dwie bramki w ciągu dwóch minut; na listę strzelców wpisali się ponownie Filip Jaszczak w 50 min. oraz Szymon Ratajczyk w 52 min. Od 56 minuty gospodarze grali w osłabieniu, ponieważ Mariusz Juszczak ujrzał czerwony kartonik i musiał opuścić boisko. W końcówce meczu Widawianie mieli jeszcze szansę na zdobycie gola z rzutu karnego, jednak zawodnik gospodarzy fatalnie przestrzelił i wynik meczu nie uległ zmianie.

Widawia Widawa - MKS Zduńska Wola 3:1 (1:1).

Tekst i fot.: Lech Kulma