Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Policja ciągle poszukuje zaginionego w grudniu Rafała Jaska

Policja ciągle poszukuje zaginionego w grudniu Rafała Jaska

rafaljasekNadal trwają poszukiwania zaginionego miesiąc temu Rafała Jaska. Mężczyzna od 15 grudnia do dnia dzisiejszego nie nawiązał z rodziną żadnego kontaktu.

 

 

 

Rafał Jasek
ur. 01.10.1973r.
Zam. Sieradz ul. Ludowa
Wygląd
Zaginiony ma 176 cm. wzrostu, waga około 70 kilogramów, szczupła budowa ciała, włosy ciemne siwiejące. Na lewej i prawej stronie twarzy posiada pieprzyk.

Ubranie
W momencie wyjścia z domu ubrany był w kurtkę koloru szarego bez napisów, zimową czapkę koloru szarego, spodnie granatowe, szare buty sportowe z niebieskimi pasami.

Okoliczności zaginięcia
W dniu 12 grudnia 2016r. około godziny 6 rano wyszedł z mieszkania nie mówiąc nikomu o swoich najbliższych planach. Ustalono, że ostatni raz widziany był tego samego dnia około godziny 15 w sklepie przy ulicy Ludowej w Sieradzu. Od tego momentu do dziś nie dał żadnego znaku życia. Policja zwraca się z prośbą o kontakt z sieradzką komendą pod numerem telefonu 043-827-77-05 lub pod ogólnopolskim numerem alarmowym 997 lub 112 wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego. W razie potrzeby gwarantujemy anonimowość.

Źródło: KPP Sieradz

(MalG)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyTwój grzech jest większy niż mój

– Byłem u spowiedzi…
– i…?
– Kapłan powiedział mi, że nie powinienem nigdy się z tobą spotykać, że od samego początku to było złe. Jesteś mężatką i nigdy nie powinienem się do ciebie zbliżyć…
– A powiedziałeś temu ,,kapłanowi'', że sam masz dwie żony: jedną kościelną, drugą ,,cywilną''?
– Nie, po co?! Przecież nie pytał!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u