Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zaginął Anatolii Serko, Ukrainiec mieszkający ostatnio w gminie Galewice

Zaginął Anatolii Serko, Ukrainiec mieszkający ostatnio w gminie Galewice

265-128776Wieruszowscy policjanci poszukują 41 – letniego obywatela Ukrainy Anatolii Serko , który 15 kwietnia wyszedł z terenu jednej z posesji w Jeziornej, w gminie Galewice. Osoby, które posiadają wiedzę na temat aktualnego miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieruszowie lub najbliższą jednostką Policji.

 

Policjanci prowadzą poszukiwania za obywatelem Ukrainy Anatolii Serko, zamieszkałym ostatnio w miejscowości Jeziorna w gminie Galewice, w województwie łódzkim. Anatolii Serko wyszedł prawdopodobnie po północy z jednego z domów w Jeziornej, gdzie przebywał od 10 kwietnia br. i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca pobytu. Zaginiony ma 41 lat.

Rysopis zaginionego : wiek z wyglądu 45 lat, średniej budowy ciała, wzrost 175 cm.,włosy krótkie, oczy piwne, uzębienie niepełne. Anatolii Serko w dniu zaginięcia ubrany był spodnie typu wojskowego tzw. „bojówki”, czarny półgolf, oraz niebieskie klapki z białym paskiem na nogach. Zaginiony nie posiada żadnych znaków szczególnych.
Wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat aktualnego miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieruszowie pod numerem telefonu 47 84 56 211 lub najbliższą jednostką Policji.

Asp. sztab. Damian Pawlak Rzecznik prasowy KPP w Wieruszowie

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZaginęła mi teściowa i...

Przejęty mężczyzna przychodzi na policję i mówi:
- Chciałbym zgłosić zaginięcie teściowej.
Policjant się pyta: - Od kiedy teściowej nie ma?
- Od miesiąca.
- To czemu pan przyszedł dopiero teraz??
- Bo ja w ten cud jeszcze teraz nie mogę uwierzyć!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u