Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Na bank bańkowo i holistycznie w Łasku

Na bank bańkowo i holistycznie w Łasku

laskbankiholiPlacówki kulturalne w regionie sieradzkim korzystają z luzowania obostrzeń związanych z pandemią i nadrabiają brak możliwości organizacji imprez plenerowych z ostatnich miesięcy.

 

Na bank w Łasku w najbliższą sobotę, 19 czerwca zapowiada się bardzo dobra zabawa! Bo będą bańki mydlane i kolory holi. Ogród Łaskiego Domu Kultury przemieni się w bajkową krainę. "Przygotowujemy dla Was wspaniałe wydarzenie. Kończymy w ten sposób sezon kulturalny i rok szkolny 2020-2021 w naszym Domu Kultury. Musi być fajowo! - informuje Łaski Dom Kultury.
A co znajdzie się w programie? "Startujemy od godziny 15 w Ogrodzie ŁDK. Będą na Was czekały wiadra ze specjalnym płynem do robienia MEGA BANIEK MYDLANYCH. A może uda Wam się zostać zamkniętym w ogromnej bańce mydlanej? Ponadto będą skoki w workach, zabawy z chustą animacyjną, malowanie portretów, dmuchany zamek, słodycze oraz mrożone sorbety i wiele więcej! Nie zabraknie animatorów i zabawy z muzyką. Impreza w sam raz na czerwcowe, upalne popołudnie." - zachęca ŁDK. Od godziny 17 z kolei rozpoczną się eksplozje kolorów holi. Zaplanowano je co 30 minut, a zabawa tuż przed wakacjami i pierwszym dniem tegorocznego lata potrwa do godz. 19. Osoby, które będą chciały wziąć udział w Festiwalu Holi muszą przygotować po parę złotych na zakup kolorowego proszku.

KaMi S

Ciekawie będzie też w Działoszynie. Co tam zaplanowano na dwa dni najbliższego weekendu? Informacje znajdziecie na: --> http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/13520-atrakcyjny-weekend-w-dziaoszynie-wystpy-camasutry-i-after-party-oraz-festiwal-kolorow
Więcej o tradycji holi na: --> https://pl.wikipedia.org/wiki/Holi

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u