Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności W pudełku po zegarku ukrywał narkotyki

W pudełku po zegarku ukrywał narkotyki

policjaaBłaszkowscy policjanci zatrzymali 32-latka, u którego w domu znaleźli ponad 60 gramów środków odurzających. Torebkę foliową z mefedronem przechowywał na półce w pudelku po zegarku. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat więzienia.

 

Policjanci z komisariatu w Błaszkach, dzięki dobremu rozpoznaniu uzyskali informację, że znany im z wcześniejszych konfliktów z prawem 32-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego może mieć związek z przestępstwami narkotykowymi. Ustalenia funkcjonariuszy wskazywały, że w mieszkaniu może ukrywać nielegalne środki.
Na początku września policjanci pojechali do miejsca zamieszkania typowanego. W czasie przeszukania, na półce w pokoju funkcjonariusze znaleźli pudełko po zegarku, w którym w foliowej torebce były narkotyki. 32-latek przyznał się policjantom, że jest to mefedron. Twierdził, że narkotyki posiada na własny użytek. Został zatrzymany i przewieziony do błaszkowskiego komisariatu, gdzie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 60 gramów nielegalnych substancji. Wstępne badanie potwierdziło, że jest to mefedron.

asp.sztab. Agnieszka Kulawiecka
Oficer Prasowy KPP w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy...i ćwicz zdziwienie

Wakacje. Przed wyjściem na plażę żona mówi do męża:
– Chciałabym założyć coś, co wszystkich zadziwi!
– Załóż łyżwy...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u