Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Z opery na Wizję, czyli Koncert Życzeń - spektakl sylwestrowy w Teatrze Miejskim w Sieradzu

Z opery na Wizję, czyli Koncert Życzeń - spektakl sylwestrowy w Teatrze Miejskim w Sieradzu

sylwester23Na każdą rzecz można patrzeć z dwóch stron. Jest prawda czasów, o których mówimy, i prawda ekranu, która mówi: "Z Kolektywem Artystycznym Soul Sound nie trzeba regulować teleodbiorników!"

 

Szmaragdy, Rubiny - to wokół nich spotkamy się z Państwem w sylwestrowy wieczór 31 grudnia 2022 o godzinie 19:00 w Sieradzkim Centrum Kultury, aby przy znakomitej muzyce z niezapomnianych filmów i seriali okresu PRL wspólnie przywitać Nowy Rok! W tak pięknych okolicznościach przyrody nie zabraknie przebojów z kultowych produkcji takich jak "Wojna domowa", "Noce i dnie", "Małżeństwo z rozsądku", czy "07 zgłoś się", a wszystkie one zabrzmią prosto z telewizyjnego planu dla Państwa na żywo! Co jeszcze czeka nas na tym niezwykłym Koncercie Życzeń? Przekonajcie się sami i pamiętajcie - dla takiej propozycji nie ma Alternatywy! Do zobaczenia na "Wizji"!
Realizatorzy:
- reżyseria, dobór repertuaru, scenografia - Magdalena Cieślak, Wojciech Dzwonkowski, Wojciech Sztyk
- kierownictwo muzyczne - Wojciech Dzwonkowski
- choreografia - Magdalena Cieślak, Wojciech Sztyk
- oprawa graficzna - Łukasz Baltazar Kózka
- kierownik produkcji - Magdalena Cieślak
Występują: Zuzanna Caban, Magdalena Cieślak, Magdalena Deptuła, Małgorzata Duda, Julia Glubińska, Magdalena Halaba, Kamila Hańska, Milena Joszko, Agnieszka Łazarowicz, Natalia Świerc, Wojciech Dzwonkowski, Łukasz Baltazar Kózka, Karol Jabiry, Marcel Orłowski, Wiktor Sobkowiak, Wojciech Sztyk
Zespół muzyczny w składzie:
Cezary Mogielnicki - fortepian
Małgorzata Duda - saksofon
Mikołaj Jabrzyk, Błażej Szyzdek - gitary
Krzysztof Łatwiński - wiolonczela
Mikołaj Kaniewski - gitara basowa
Błażej Kozłowski - perkusja
Wyprodukowano przez Soul Sound Bilety są jeszcze w sprzedaży! Cena biletu jest zależna od wybranego miejsca na sali: PARTER: 100 zł | 95 zł(dostawka) LOŻA : 95 zł | 90 zł(dostawka) BALKON: 85 zł |80 zł(dostawka)

(opr. KJB)

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZimowy dylemat zajączka

Lutowa noc. Mróz, zimno i dużo śniegu. Z lasu na polanę wyszedł zajączek. Patrzy, a tam pod sosenką stoi zapomniany, świąteczny bałwanek. Nieco jednak sfatygowany; miotła opadnięta, micha na głowie przekrzywiona, no i dla żartu ktoś marchewkę zamiast jako nos, wcisnął mu nieco poniżej pasa.
Stanął zajączek, patrzy, myśli, a bałwanek na to:
- I co tak kombinujesz, brzydzisz się?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u