Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Alternatywa dla dzieci. Zamiast kompa - ogród dydaktyczny we Włocinie-Kolonii

Alternatywa dla dzieci. Zamiast kompa - ogród dydaktyczny we Włocinie-Kolonii

BLASZKIProjekt „Infrastruktura sołecka na plus” w miejscowości Włocin-Kolonia w gminie Błaszki dobiegł, mimo zimy końca. Był współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego.

 

W ramach zadania pod nazwą „Ogród rekreacyjno- dydaktyczny i naukowy plac zabaw” zakupiono i zamontowano: domek narzędziowy na kostce brukowej, elementy naukowe placu zabaw (naukowy HEX, kompas, ściana do pisania, zegar słoneczny, eko-memory), ogródek meteorologiczny, karmnik i poidło dla ptaków, pergole, ławki. Utworzono także warzywniak oraz posadzono rośliny, które będzie można podziwiać wiosną, gdy zakwitną.
Nowy obiekt pozwoli dzieciom cieszyć się zdrową aktywnością na świeżym powietrzu, oderwie je od wirtualnego świata i zapewni zabawę od rana do wieczora. Naukowe place zabaw budują w dzieciach chęć poznawania świata, aktywizują do nauki, a przy tym doskonale bawią i pokazują, jak zdobytą wiedzę można wykorzystać w codziennym życiu. Ogród pozwoli mieszkańcom spędzać aktywnie wolny czas z rodziną.

KaMi S

Foto na: --> https://blaszki.pl/aktualnosc-593-ogrod_rekreacyjno_dydaktyczny_i_naukowy.html

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZimowy dylemat zajączka

Lutowa noc. Mróz, zimno i dużo śniegu. Z lasu na polanę wyszedł zajączek. Patrzy, a tam pod sosenką stoi zapomniany, świąteczny bałwanek. Nieco jednak sfatygowany; miotła opadnięta, micha na głowie przekrzywiona, no i dla żartu ktoś marchewkę zamiast jako nos, wcisnął mu nieco poniżej pasa.
Stanął zajączek, patrzy, myśli, a bałwanek na to:
- I co tak kombinujesz, brzydzisz się?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u