Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Michał Wiśniewski Akustycznie! Tanio nie będzie! Ale za to jak ciekawie!

Michał Wiśniewski Akustycznie! Tanio nie będzie! Ale za to jak ciekawie!

5ZDUNIAOd 99 do nawet 399 zł wynoszą ceny biletu na zaplanowany na 5 lutego (niedziela) w Zduńskiej Woli koncert "Michał Wiśniewski Akustycznie". Odbędzie się w sali widowiskowej Ratusza o godz. 18. Różnica w cenach wynika z dodatkowych atrakcji, jakie dla swoich fanów przygotował wokalista.

 

Po bardzo dobrym przyjęciu pierwszej serii koncertów akustycznych, Wiśniewski zapragnął dać publiczności jeszcze więcej… To prawdziwa gratka również dla tych, którzy mieli okazję gościć już na koncercie akustycznym Michała Wiśniewskiego, bowiem w drugiej odsłonie akustycznych brzmień w koncertowej set liście usłyszymy aż 16 utworów, które nie pojawiły się w pierwszej części trasy. Nie zabraknie oczywiście przebojów, takich jak „A wszystko to”, „Powiedz” czy „Zawsze z Tobą chciałbym być”. Pojawią się również, takie jak: „Daj Mi Siebie”, „Piekło”, „Niewiele chcę”, „Żegnam Was”, „Spojrzenia Mówią Wszystko”, „Bóg Jest Miłością”, „Cztery Piweczka” i wiele więcej, ale pełna lista utworów niech zostanie zagadką, która rozwiąże się wraz z rozpoczęciem koncertu! Jednego jesteśmy pewni – na tym koncercie po prostu trzeba być! To magiczna podróż przez 25 lat muzycznego dorobku Michała Wiśniewskiego, okraszona dźwiękami pianina, kontrabasu, gitary akustycznej i dopełniana przepięknym głosem Ani Świątczak, którą na co dzień możemy na powrót oglądać w zespole Ich Troje. Artysta przygotował na ten koncert trzy różne rodzaje biletów, a dwa z nich dają możliwość spotkania z Michałem twarzą w twarz po koncercie!

Szczegóły poniżej:
- NORMALNY: 99 zł – tylko uczestnictwo w koncercie.
- BILETY VIP BACKSTAGE PASS: 169 zł – Posiadacze biletów Vip Backstage Pass otrzymują możliwość spotkania z Artystą po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia.
*Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu – do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.
- BILETY SPONSOR PACKAGE: 399 zł – Posiadacze biletów Sponsor otrzymają możliwość uczestniczenia w próbie
* zespołu, a po koncercie – możliwość spotkania z Artystą i zrobienia zdjęcia
** w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma również płytę Artysty. Bilety dostępne są w kasie MDK Ratusz oraz online: https://bit.ly/3Yglyuz
*Informacja o godzinie próby zespołu podana zostanie dzień przed wydarzeniem, na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.
**Zdjęcie z Wiśniewskim wykonuje tylko obsługa zespołu – do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

KaMi S

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Zaloguj

Reklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy...i ćwicz zdziwienie

Wakacje. Przed wyjściem na plażę żona mówi do męża:
– Chciałabym założyć coś, co wszystkich zadziwi!
– Załóż łyżwy...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u