Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności ZDUŃSKA WOLA. Topolanie vs. początkujący poeci

ZDUŃSKA WOLA. Topolanie vs. początkujący poeci

29topolaatuszuCzłonkowie Klubu Literackiego Topola ze Zduńskiej Woli od ponad 35 lat wpisują się w wydarzenia na kulturalnej mapie miasta. Tym razem zapraszają do Kawiarni Literackiej Ratusza początkujących poetów, gdzie w sprzyjającej dyskusji atmosferze porozmawiają o potrzebie dzielenia się słowem. Spotaknie odbędzie się pod hasłem ,,Mój świat w oknie poetyckiej wyobraźni”.

 

Topolanie z przyjemnością wysłuchają wierszy osób stawiających w tej dziedzinie pierwsze kroki, zwłaszcza uczniów zduńskowolskich szkół.
– Posiadany talent, predyspozycje zapisywania i przekazywania innym w formie wierszy, własnego postrzegania otaczającego świata, zdarzeń, ludzkich uczuć i zachowań, czy piękna natury sprawia, że ubogacamy życie własne oraz tych, których wyobraźnię rozbudzamy. Odkrywamy wówczas nowe wartości – mówi Anna Andrych, poetka, pomysłodawczyni spotkania. Jednak nie rodzimy się od razu poetami czy pisarzami.
– Zapis wierszy to nie tylko same słowa, potrzebne jest warsztatowe ich opracowanie. Internet nie może tego zapewnić. Dobrze jest zaufać i polegać na wiedzy i umiejętnościach pisarskich doświadczonych już literatów – dodaje poetka.
Zapraszają chętnych, aby wyjęli a szuflad swoje wiersze i pochwalili się nimi ze "starymi wygami poezji" w środę, 29 marca o godzinie 17 do Kawiarni Literackiej w MDK Ratusz, plac Wolności 26.

KaMi S

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u