Strona główna Artykuły Aktualności Pięć bramek i dwa zwycięstwa MKS Zduńska Wola

Pięć bramek i dwa zwycięstwa MKS Zduńska Wola

DSC09364Drużyna MKS Zduńska Wola grająca w klasie rozgrywkowej Deyny pokonała na swoim boisku zespół Czarnych z Rząśni aż 4:0.

Pierwsza połowa była wyrównana, a pierwszego gola strzelił dopiero na pięć minut przed przerwą zawodnik gospodarzy Cyprian Cieślarczyk. Druga połowa rozpoczęła się od szybkich ataków piłkarzy MKS i już po siedmiu minutach po przerwie padł następny gol. Strzelił go Paweł Kowalski. Kolejne trafienie zaliczył w zamieszaniu pod bramką gości Kamil Piegat, a było to 52 minucie spotkania. Pięć minut przed zakończeniem meczu padła czwarta bramka; na listę strzelców wpisał się Witold Kubiak, który gra w środku pola. Ten zdolny zawodnik wywodzący się z piłkarskiej rodziny rozegrał kolejne dobre spotkanie. Zespół MKS-u prowadzi trener Oktawian Maliszewski a jego drużyna nie przegrała meczu przez ostatnie cztery spotkania.

MKS Zduńska Wola - Czarni Rząśnia 4:0 (1:0)

Strzelcy bramek: Cyprian Cieślarczyk (35), Paweł Kowalski (45), Kamil Piegat (52), Witold Kubiak (75)

MKS: Szymon Szmyt (b) - Bartek Paczesny (c), Cyprian Cieślarczyk, Kamil Taterka, Robert Olejnik, Paweł Kowalski, Witold Kubiak, Krzysztof Puś, Jakub Ratajczyk, Mikołaj Janiak, Kamil Piegat, Karol Cieślak, Tomasz Lila, Dominik Lewandowski.
Trener: Oktawian Maliszewski. Kierownik drużyny - Sławomir Kubiak.

Czarni: Adam Stanek - Konrad Barszcz, Sebastian Sikorski, Michał Pęciak, Patryk Mentek,Piotr Rabęda, Sebastian Michalski, Piotr Nowak, Mateusz Łudczak, Marcin Pająk, Patryk Sekret, Michał Trzeciak, Sebastian Sudak.
Trener -Tomasz Brożyna. Kierownik drużyny - Oliwia Pająk.

W meczu MKS z Mazowią drużyna ze Zduńskiej Woli wygrała na wyjeździe z Mazovią Rawa mazowiecka 1:0. Nadmienić trzeba że juniorzy starsi rozegrali kolejny dobry mecz. Gola na wagę trzech punktów zdobył Jarosław Jóźwiak pokonując bramkarza gospodarzy w 31 min. spotkania.