Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności WIERUSZÓW. 35-latek, który w listopadzie śmiertelnie ranił kobietę nożem został namierzony w Gruzji

WIERUSZÓW. 35-latek, który w listopadzie śmiertelnie ranił kobietę nożem został namierzony w Gruzji

Policjanci wiedzą już, gdzie ukrywa się 35-latek, podejrzany o zabójstwo 41-latki. Do zdarzenia doszło w listopadzie w jednym z domów w Wieruszowie. O czym już informowaliśmy na portalu siewie.tv wczoraj, 11 grudnia.


21 listopada dyżurny wieruszowskiej komendy otrzymał informację, że w jednym z domów na terenie miasta, miało dojść do pobicia kobiety. Na miejsce niezwłocznie został wysłany patrol, który w mieszkaniu odnalazł ciało 41-latki z raną ciętą szyi. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia i zaczął się ukrywać. - Policjantów z Wydziałów Kryminalnych z KPP Wieruszów wsparli funkcjonariusze z KWP w Łodzi oraz z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Łodzi. Policjanci pod nadzorem przybyłego na miejsce prokuratora przystąpili do żmudnej pracy, w ramach której zabezpieczyli ślady kryminalistyczne, wykonali oględziny również z wykorzystaniem skanera 3D. Bardzo dobra i owocna współpraca pomiędzy prokuraturą, a policjantami doprowadziła do ustalenia przebiegu zdarzenia, danych podejrzanego o to zabójstwo obywatela Gruzji oraz trasy ucieczki po zbrodni, czego efektem było ustalenie, że sprawca przebywa w Gruzji - – mówił na antenie Radia Ziemi Wieluńskiej Piotr Siemicki z wieruszowskiej policji. .


Prokuratura Okręgowa w Sieradzu wydała postanowienie o przedstawieniu zarzutów i uzyskała postanowienie Sądu o tymczasowym aresztowaniu 35-latka. Doskonała współpraca na poziomie międzynarodowym pozwoliła w Gruzji ustalić miejsce pobytu 35-latka. Trwa wdrażanie międzynarodowych procedur, by doprowadzić do skazania mężczyzny.

 

J.W.

źródło: RZW, KWP w Łodzi

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u