Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zduńskowolska Karta Mieszkańca. Korzysta ponad 9 tysięcy osób

Zduńskowolska Karta Mieszkańca. Korzysta ponad 9 tysięcy osób

Zduńskowolska Karta Mieszkańca jest ze zduńskowolanami do 2021 roku. Przez ostatnie trzy lata zostało wydanych ponad 9 tysięcy plastikowych kart, które uprawniają do zniżek. Tylko w ubiegłym roku przybyło ponad 2,6 tysiąca korzystających.

 

Zduńskowolska Karta Mieszkańca to program, jaki został wprowadzony w Zduńskiej Woli w 2021 roku. To oferta dla tych, którzy mieszkają i płaca podatki w mieście. Mogą otrzymać kartę, która między innymi pozwala skorzystać ze zniżek na bilety czy usługi w wysokości od 5 do 20 proc.

Od 2021 roku, kiedy to wszedł w życie program Zduńskowolska Karta Mieszkańca, wydano ich już ponad 9 tysięcy. W 2021 r. do Urzędu Miasta Zduńska Wola wpłynęło 2208 wniosków, a wydano 4710 kart, natomiast
w 2022 r. złożono 933 wnioski, natomiast wydano mieszkańcom 1868 kart. W 2023 roku z kolei złożono 1271 wniosków, na podstawie których wydano 2654 Zduńskowolskich Kart Mieszkańca.  Z mobilnej karty w aplikacji mObywatel w 2023 roku skorzystały 422 osoby.

Zniżki oferowane są w krytej pływalni Zduńska Woda, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli oferujący zniżki na bilety wstępu na baseny odkryte oraz Miejski Dom Kultury oferujący zniżki na zakup biletów do Kina Ratusz.

Partnerami programu są również podmioty prywatne: internetowy sklep meblowy edinos.pl, restauracja „Fabryczna Kuchnia i Kultura”, Rehabilitacja Srebrna, Partsexpert Roman Wawrzyniak oferujący części samochodowe.

W 2023 r.  dołączyło sześć nowych podmiotów: Gabinet Psychologiczny Emilia Świętczak, FOTO CENTER Jolanta Bąk, K.B.F BEJMERT Sp.J. sklep meblowy, Sklep Zielarsko-Medyczny „Herba” Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego mgr Paulina Wancerz, Kwiaciarnia AGA Agnieszka Pilarek i Chabazie Kwiaciarnia Anna Tobiasz.

W 2023 roku posiadaczom Zduńskowolskiej Karty Mieszkańca w aquaparku Zduńska Woda z ulgą sprzedano 22 tys. 286 biletów wstępu na kompleks. To o 600 więcej niż w 2022 roku.  Na basenach odkrytych z ulgą zakupiono 2370 biletów wstępu, a to o 337 więcej niż rok wcześniej.  W kinie w Ratusz ze zniżek ze Zduńskowolską Kartę Mieszkańca w minionym roku zakupiono 1233 bilety.

Katalog ulg i wykaz podmiotów, jakie ich udzielają jest opublikowany na stronie internetowej  Zduńskiej Woli pod adresem: https://zdunskawola.pl/dla-mieszkancow/zdunskowolska-karta-mieszkanca/

 

KaMi S

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u