Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Grozi im dożywocie!

Grozi im dożywocie!

13 października na ławie oskarżonych w Sądzie Okręgowym w Sieradzu zasiądą zabójcy i wspólnicy zabójców zduńskowolskiego taksówkarza, Włodzimierza Jasnosa. Na proces w areszcie czekają bracia: Radosław i Adrian K., mieszkańcy gminy Zapolice oraz trzy osoby podejrzane o dopuszczenie się tej makabrycznej zbrodni : Dawid Ż., Piotr W. i Adrian K. (także mieszkańcy gminy Zapolice). Nie zabraknie także Marty W. i Mateusza Rz., którzy wiedzieli o zbrodni popełnionej w nocy z 7 na 8 grudnia 2009 r i nie poinformowali o tym organów ścigania.

Zabójstwo taksówkarza wstrząsnęło opinią publiczną w Zduńskiej Woli. Zzwłaszcza kolegami ofiary z branży taksówkarskiej. Jego zmasakrowane ciało po kilku dniach poszukiwań znaleziono na jednej z działek letniskowych we wsi Jeziorko, w gminie Zapolice, a spaloną taksówkę - kilka kolomentrów dalej, w pobliżu rzeki Warty w Strońsku.

Na pierwszej rozprawie zostanie odczytany akt oskarżenia, który do sieradzkiego sądu trafił pod koniec lipca tego roku. Wyjaśnienia mają złożyć także oskarżeni. Za udział w tej brutalnej zbrodni oskarżonym grożą ciężkie kary więzienia, w tym dożywocie. Parze, która zataiła wiedzę o zbrodni, grozi do 3 lat więzienia.


Ewa Dobrowolska

korespondent siewie.tv ze Zduńskiej Woli

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u