menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Grali o puchary Wójta Gminy Sieradz

Grali o puchary Wójta Gminy Sieradz

P3290049Rekordową obsadę 50 zawodników miał jubileuszowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Sieradz. W piątek i sobotę Szkole Podstawowej w Chojnem grały dzieci i seniorzy z Sieradzkiego.

W kategorii open zdecydowanie dominowali zawodnicy ze Zduńskiej Woli. Zwłaszcza ci, którzy grali lub grają w w IV, a nawet III lidze tenisa stołowego. Finał był zatem wewnętrzną sprawą zduńskowolan. Po ciekawym, stojącym na wysokim poziomie meczu, wygrał Tomasz Kozłowicz zdobywając Puchar Wójta Gminy Sieradz, Jarosława Kaźmierczaka. II miejsce zajął Dominik Ciszewski, a III - Marek Żubrowski, reprezentujący gminę Błaszki. Czwarty był Piotr Pabich ze Zduńskiej Woli. Dzień wcześniej grało 18 najlepszych młodych tenisistów ze szkół podstawowych gminy Sieradz.

I miejsce zajęła Marlena Wolak - SP w Kłocku, II - Julita Gołąb ze SP Dąbrowie Wielkiej, III miejsce - Pabich Michalina ze SP w Chojnem, a IV miejsce - Kasprzak Weronika ze SP w Dąbrowie Wielkiej. Wśród chłopców najlepszy był Adam Stasiak z Chojnego. II miejsce zajął Michał Misiak z Chojnego, III miejsce Maksymilian Zimny z Dąbrowy Wielkiej, a IV - Bobrowski Mateusz z Chojnego. Puchary i nagrody ufundował wójt Jarosław Kaźmierczak oraz jeden ze sponsorów z Chojnego, który przygotował także poczęstunek dla zawodników. Za sprawne zorganizowanie i oprawę turnieju na uznanie zasługuje także Piotr Drajling, nauczyciel wychowania fizycznego w SP w Chojnem.