Strona główna Artykuły Aktualności Hat-trick Łukasza Rakowskiego

Hat-trick Łukasza Rakowskiego

DSC07053W 28. kolejce sieradzkiej klasy A rozegranej w niedzielę 18 maja MKS Zduńska Wola pokonał na wyjeździe zespół LKS Kwiatkowice 5:0 . Był to 23. mecz wygrany w lidze przez zespół MKS, który nadal zasiada w fotelu lidera.

Mecz mógł się podobać nielicznie przybyłym kibicom z Kwiatkowic jak i ze Zduńskiej Woli. Pierwsza połowa spotkania była wyrównana, zaś oba zespoły stwarzały sobie dogodne sytuacje podbramkowe. Gole jednak nie padały, bowiem dobrze spisywali się bramkarze obu zespołów.
Druga połowa należała już niemal wyłącznie do zawodników ze Zduńskiej Woli. Popis swoich umiejętności strzeleckich pokazał Łukasz Rakowski, który w ciągu 17 minut ustrzelił hat-tricka, a jego kolega z drużyny, Dawid Kępniak dołożył jeszcze dwa gole i MKS gładko wygrał to spotkanie.

LKS Kwiatkowice - MKS Zduńska Wola 0:5 (0:0)

Łukasz Rakowski 58, 65, 75, Dawid Kępniak 82, 86 min.

LKS Kwiatkowice: Rychlik - Pacholczyk, D.Gajdka, Grabowski, Stolarski, Bal, Witczak, Adamczyk, Michalak, Pietrzak, Antoniewski, Gałęski, Marczak, Marek Gajdka (49 lat!).

MKS Zduńska Wola: Kruk - Sopur, Witczak, Krymarys, Ratajczyk, Rakowski, Masłowski, Juszczak, Pietrzykowski, Kosecki, Jaszczak, Pawlak, Bednarek, Szmyt, Kępniak.

Tekst i foto: Lech Kulma