Strona główna Artykuły Aktualności Juniorzy starsi MKS Zduńska Wola wygrali 12 mecz w lidze!

Juniorzy starsi MKS Zduńska Wola wygrali 12 mecz w lidze!

DSC07135Znakomicie spisali się juniorzy MKS Zduńska Wola wygrywając 5:0 z KS Chojne. Mecz rozegrano 24 maja na boisku PMOS przy ul.Dolnej.

Początek spotkania był dość wyrównany ale każda kolejna akcja zawodników gospodarzy stawała się coraz groźniejsza. W 18 minucie po rajdzie lewą stroną Bartosza Niziołka i celnym dośrodkowaniu na główkę Dawida Kępniaka padła pierwsza bramka w tym spotkaniu. Na kolejne bramki nie było długo czekać, a na listę strzelców wpisywali się kolejno: Tomasz Bednarek 28 min., Piotr Tomczyk 45 min. Po przerwie gospodarze spotkania dołożyli jeszcze dwa gole. Zdobyli je Krzysztof Rosiak w 52 min. i Witold Kubiak 78 min. Za dwa tygodnie drużyna grająca w lidze seniorów będzie również podejmować zespół z Chojnego, wicelidera tabeli klasy A, który w 29. kolejce pokonała na wyjeździe LKS Zapole. Po zwycięstwie 4:1 nad Tęczą Brodnia seniorzy MKS Zduńska Wola są liderem klasy A z takim samym dorobkiem punktowym (73) jak KS Chojne..

MKS Zduńska Wola - KS Chojne 5:0 (4:0)

Skład drużyny MKS: Zielonka - Nyks, Niziołek, Kosecki, Fojucik, Pilarski, Rosiak, Jaszczak, Tomczyk, Bednarek, Kępniak, Kubiak, Szmyt, Jałowy, Pawłowski.

Foto i tekst: Lech Kulma