Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności "Zduńska Wola jest Kobietą"

"Zduńska Wola jest Kobietą"

DSCN7996Na takie wyzwanie trzeba odpowiedzieć w sposób artystyczny, by wziąć udział w niecodziennym konkursie, który organizuje Zduńskowolskie Centrum Integracji Ratusz w Zduńskiej Woli.

 

Interpretacja tego hasła jest dowolna: z jednej strony będzie to hołd oddany kobietom, z drugiej - Zduńskiej Woli, ale najważniejsze by pokazała kobiecą stronę miasta. Ogłoszony właśnie przez Zduńskowolskie Centrum Integracji Ratusz konkurs skierowany jest zarówno do profesjonalnych artystów jak i amatorów. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie pracy w artystyczny sposób oddającej ideę hasła przewodniego.

Prace będą kwalifikowane w trzech kategoriach: fotografia, film, malarstwo i rzeźba. Techniki wykonania prac są dowolne. W przypadku filmów warunkiem jest długość - max. 3 minuty. Filmy mogą być wykonane dowolną techniką i na dowolnym sprzęcie. W każdej kategorii zaplanowane są atrakcyjne nagrody. Prace można zgłaszać do Miejskiego Domu Kultury w Zduńskowolskim Centrum Integracji Ratusz do 27 lutego.

Finał podczas, którego mieszkańcy Zduńskiej Woli wyłonią laureata, odbędzie się 8 marca w trakcie konferencji połączonej ze wspólną zabawą i warsztatami o tym samym tytule: "Zduńska Wola jest Kobietą". Cała akcja jest wynikiem działania Tkalni Inicjatyw, która wspólnie ze Zduńskowolskim Centrum Integracji Ratusz realizuje marcowy event. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie MDK: http://www.mdk-zdunskawola.pl/.

MikaS

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzychodzi karzeł do księgarni...

---------------------------------

Przychodzi karzeł do księgarni i pyta:
- Czy są jakieś książki o dyskryminacji karłów?
- Oczywiście, o, tam, na najwyższej półce.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u