Strona główna Artykuły Aktualności MKS przegrywa z liderem LUKS Bałucz. Nowy lider pokonał beniaminka

MKS przegrywa z liderem LUKS Bałucz. Nowy lider pokonał beniaminka

DSC07090Lider sieradzkiej klasy okręgowej LUKS Bałucz pokonał MKS Zduńska Wola 4:2! I to w sytuacji, kiedy grał bez swojego czołowego zawodnika Piotra Burskiego, który pauzował za karne kartki.

Goście ze Zduńskiej Woli jako pierwsi obieli prowadzenie po bramce Dawida Kończaka, po strzale z rzutu karnego. Jednak pięć minut później wyrównującego gola zdobył Krzysztof Cichosz, wychowanek MKS. Jeszcze w doliczonym czasie pierwszej połowy Michał Plusiewicz zdobywa drugą bramkę. Strzela skutecznie z rzutu wolnego dla Bałucza. W drugiej połowie już w 50 minucie Witold Kubiak zdobywa wyrównującego gola dla MKS. Ale po błędach linii obrony gości LUKS Bałucz strzela dwa kolejne gole i dzięki wygranej oraz porażce Orkana Buczek w Rząśni, zostaje nowym liderem sieradzkiej klasy okręgowej.

LUKS Bałucz - MKS Zduńska Wola 4:2 (2:1)
Bramki : Cichosz , Plusiewicz, Wożniak , Socha - Kończak (k) , Kubiak.

Niejako na pocieszenie juniorzy starsi MKS wygrali swój ostatni mecz w rundzie jesiennej pokonując wysoko MUKS Wróblew 13.:0! Festiwal strzelecki juniorów MKS na wyjeździe .
MUKS Wróblew - MKS Zduńska Wola 0:13 (0:7)
Bramki: Walocha x6, Daniel x3, Fendor x2 ,Banasiak, Jałowy.
Mistrzowie rundy jesiennej wygrali wszystkie mecze strzelając 45 bramek tracąc tylko 2.

Tekst i fot.: Lech Kulma