menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności KS Karsznice wygrywają kolejny sparing

KS Karsznice wygrywają kolejny sparing

DSC01875Seniorzy KS Karsznice Zduńska Wola (A klasa) pokonali w kolejnym meczu sparringowym drugi zespół MKS Zduńska Wola (B klasa) 2 : 0.

Przed meczem trenerzy obu zespołów umówili się że rozegrają sparing w tercjach po 30 minut, aby mogli sprawdzić wszystkich zawodników na boisku. W pierwszej tercji na boisko wyszły najsilniejsze jedenastki obu zespołów. Rywalizacja była zacięta i każdy zespół stworzył kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. W 14 minucie Tomasz Bednarek zawodnik gospodarzy zdobył bramkę na wagę prowadzenia w spotkaniu. W kolejnych tercjach trenerzy próbowali różnych ustawień swoich zawodników na boisku. Wynik ustalił doświadczony zawodnik gospodarzy Janusz Jonczyk, który strzelił bramkę w 81 minucie na 2:0 .

KS Karsznice Zduńska Wola - MKS II Zduńska Wola 2:0 (1:0),(0:0), (1:0)

Bramki: Tomasz Bednarek 14', Janusz Jonczyk 81'

Tekst i foto: Lech Kulma