Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Strażak ratował, teraz potrzebuje pomocy!

Strażak ratował, teraz potrzebuje pomocy!

strazPotrzebna krew dla 42-letniego Sylwestra, strażaka ochotnika z OSP w Słomkowie Suchym. Gasząc płonące zboże, został potrącony przez ciągnik rolniczy! O pomoc dla kolegi tak apeluje na FB Jarosław Wasylik, rzecznik prasowy PSP w Sieradzu.

 

,,Kiedy wczoraj wszyscy szykowali się do niedzielnego obiadu, On pomagał ratując przed żywiołem ludzki dobytek. Dziś to On potrzebuje pomocy. W pożarze zboża na pniu jeden z naszych strażaków (OSP KSRG Słomków Suchy) doznał poważnych obrażeń ciała i śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Łodzi.
Zbiórka krwi rusza w Sieradzu od jutra. Punkt krwiodawstwa w sieradzkim szpitalu . I piętro. Wtorek, czwartek i piątek od 7.30 do 11.00 Punkt może przyjąć około 30 osób dziennie. Swoje przybycie na dany dzień zaplanujcie przez nasze stanowisko kierowania tak aby podzielić Was na poszczególne dni. Przybywajcie. Pokażmy że jesteśmy braćmi w służbie. Oddajemy krew na hasło " DLA STRAŻAKA"!'' Strażak ratował płonące zboże! Dzięki m.in. jego działaniu spłonęło tylko 1,5 hektara, mogło prawie 70 hektarów!

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u