Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Strażak ratował, teraz potrzebuje pomocy!

Strażak ratował, teraz potrzebuje pomocy!

strazPotrzebna krew dla 42-letniego Sylwestra, strażaka ochotnika z OSP w Słomkowie Suchym. Gasząc płonące zboże, został potrącony przez ciągnik rolniczy! O pomoc dla kolegi tak apeluje na FB Jarosław Wasylik, rzecznik prasowy PSP w Sieradzu.

 

,,Kiedy wczoraj wszyscy szykowali się do niedzielnego obiadu, On pomagał ratując przed żywiołem ludzki dobytek. Dziś to On potrzebuje pomocy. W pożarze zboża na pniu jeden z naszych strażaków (OSP KSRG Słomków Suchy) doznał poważnych obrażeń ciała i śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Łodzi.
Zbiórka krwi rusza w Sieradzu od jutra. Punkt krwiodawstwa w sieradzkim szpitalu . I piętro. Wtorek, czwartek i piątek od 7.30 do 11.00 Punkt może przyjąć około 30 osób dziennie. Swoje przybycie na dany dzień zaplanujcie przez nasze stanowisko kierowania tak aby podzielić Was na poszczególne dni. Przybywajcie. Pokażmy że jesteśmy braćmi w służbie. Oddajemy krew na hasło " DLA STRAŻAKA"!'' Strażak ratował płonące zboże! Dzięki m.in. jego działaniu spłonęło tylko 1,5 hektara, mogło prawie 70 hektarów!

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPolityczny i sentymentalny

Dawno, dawno temu kancelaria Sejmu zorganizowała wycieczkę autokarową dla liderów partii, które stały wysoko w rankingach popularności. Do podstawionego pod gmach Sejmu autokaru dwupokładowego jako pierwsi wsiedli posłowie płci obojga z Samoobrony i zajęli miejsca na piętrze. Na dolnym pokładzie zasiedli posłowie Platformy Obywatelskiej.
Kiedy autokar ruszył, jak to bywa na wycieczkach, wyciągnięto butelki z bajkowymi napojami wszelkiej maści. Po kilkudziesięciu minutach zapanował pełny luz.
Ale działo się tak tylko na dolnym pokładzie. U góry grobowa cisza. Po przejechaniu kilku kilometrów któryś z platformersów postanowił zajrzeć na piętro, aby "zasięgnąć języka". Wchodzi patrzy, a wszyscy siedzą równo jak w samolocie z głowami opartymi o zagłówki.
- Co się dzieje?! - pyta siedzącej najbliżej Renatki B.
- Co? Wy macie kierowcę, a my nie... - wyszeptała drżącym głosem posłanka.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u