Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności

CO, GDZIE, KIEDY W REGIONIE OD 22 CZERWCA

plakat-truskawka-2017-1No i mamy lato! Przed nami pierwszy wakacyjny weekend. Pełen atrakcji! W wielu miejscowościach zaplanowano wydarzenia związanej z Nocą Świętojańską. W Buczku z udziałem gwiazd odbędzie się III Krajowe Święto Truskawki. A będą to m.in. Kate Ryan, Enej i No Mercy z Marty Cintron'em. Swoje dwudniowe święto rozpoczynają gminy Zapolice i Osjaków. Trwają Dni Warty. W Łasku w orientalnym i ekologicznym klimacie będą "gŁASKać świat". W piątek 23 czerwca otwarte zostaną zduńskowolskie baseny ośrodku "Relaks", a w Sieradzu w niedzielę powiększona plaża nad Wartą. Przypominamy, że w piątek wypada też Dzień Ojca. Wszystkim tatusiom siewie.tv składa serdeczne życzenia. Zwłaszcza tym, którzy noszą imię Jan! Sto lat!

 

Nagrody dla najlepszych w konkursie ,,Lider Szkoły''

liderszkolyFundacja Na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego po raz szesnasty rozdała kolejne nagrody najlepszym uczniom szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Nagrodami w konkursie "Lider Szkoły" było sześć rowerów.

 

Budowa mieszkań oraz basenu raz jeszcze pod obrady Rady Miasta

Zdunska_WolaPrezydent Zduńskiej Woli raz jeszcze zwróci się do Rady Miasta o podjęcie uchwał, które otworzą drogę do budowy nowych mieszkań oraz krytej pływalni (więcej na: http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/6591-najdusza-sesja-w-zduskiej-woli-w-tej-kadencji-bez-koca-bdzie-cig-dalszy).

 

Ulga dla rowerzystów

19225585_845413568944245_2875673726767839191_nW ubiegłym roku w centrum Zduńskiej Woli, przy ulicy Łaskiej starostwo powiatowe ustawiło ławki. Teraz obok nich montowane są stojaki na rowery. W sumie będzie ich ponad dwadzieścia.

 

Pierwszy niechlubny... i pijany

policja250 – latek z Brąszewic jest pierwszą osobą z powiatu sieradzkiego, która usłyszy zarzut nie zatrzymania się do kontroli drogowej według znowelizowanego przepis kodeksu karnego, który obowiązuje od 1 czerwca. Za jego złamanie grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

 

Baseny w Zduńskiej Woli - od 23 bm. Będą opaski i możliwość kilkukrotnego wejścia w jednym dniu

DSCN9636Podobnie jak w latach ubiegłych, czyli w dniu zakończenia roku szkolnego otwarte zostaną trzy baseny ośrodku "Relaks" w Zduńskiej Woli. W tym roku będzie to 23 czerwca! I tego dnia z trzech niecek: brodzika, basenu średniego i dużego korzystać będzie można ZA DARMO! Oczywiście pod nadzorem wykwalifikowanych ratowników.

 

Arkadiusz Balcerzak Hetmanem Kolekcjonerów Polskich

Koasiewice1Arkadiusz Balcerzak, jeden z najciekawszych kolekcjonerów regionu, filar Sieradzkiego Klubu Kolekcjonera i Hobbysty został laureatem prestiżowej nagrody.

 

Rajdowe popołudnie z Biblioteką przy Ratuszu w Zduńskiej Woli

MuchaJuż w najbliższy czwartek 22 czerwca Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli zaprasza na Rajdowe Popołudnie z Biblioteką. W godz. 16-18 przy Zduńskowolskim Centrum Integracji Ratusz (wejście od strony kina) zostaną zaprezentowane motocykle i samochody rajdowe Grupy Motocyklowej APC Moto-Pasja, Team-u 50 i Wehikułu 4x4 Łask.

 

Tragedia na pikniku. 11-latka zmarła w wyniku zakrztuszenia

zadl_Tragedia nad zalewem w miejscowości Młyny w gminie Rudniki. 11-latka podczas spożywania posiłku zadławiła się i wyniku tego zmarła.

 

Chwała Panu! Zespół Jordan zaśpiewał w Zduńskiej Woli

6Koncert uwielbienia zatytułowany "Chce głosić Twą wielkość " odbył się w piątek 16 czerwca po raz pierwszy w Zduńskiej Woli.

 
Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyGdzie leży Afryka?

Mąż przychodzi z pracy i zmęczony prosi o obiad.
Żona na to: - Później, później. Najpierw zajmij się tym jełopem naszym synkiem, bo znowu dostał pałę w szkole!
- Z czego, za co?
- Z geografii, bo nie wiedział gdzie leży Afryka.
- Afryka, Afryka? To musi być gdzieś niedaleko, bo u nas w warsztacie pracuje Murzyn i dojeżdża do roboty rowerem.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u