Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności

Siatkarze Tubądzin Volley w trudnej sytuacji, ale z szansą na awans

siatka31Porażką w Częstochowie z tamtejszym AZS 2020 1:3 (w setach 19:25, 30:28, 22:24 i 23:25) siatkarze Tubądzin Volley MOSiR Sieradz skomplikowali sobie drogę awansu do play offów tej grupy II ligi piłki siatkowej.

 

Zginął podczas pożaru w Wieluniu

policja2Wieluńscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru mieszkania, w wyniku którego śmierć poniósł 48- letni mężczyzna.

 

Bezpańskie zwierzaki odłowiona w Zduńskiej Woli czekają na dom

psyezdRasa: mieszaniec zduński? A może tak nazwać psiaki ze schroniska? Takich jak ten na zdjęciu poniżej, przywiezionych ze Zduńskiej Woli wciąż jest wiele w schronisku w Czartkach . Do tego 16 kotów. W 2019 roku z terenu miasta odłowionych zostało 167 zwierząt. Niewiele ponad 60 wróciło do właścicieli. 52 psy i 30 kotów zostało adoptowanych. To szczęściarze, ale są i takie, które przebywają tam od ponad 10 lat.

 

Seniorzy na celowniku oszustów. Wciąż dają się nabierać na numer "na wnuczka"

ksiaykahaniAż trudno uwierzyć po wielu latach, że mimo wielu akcji prewencyjnych policji, apeli księży z ambon, informacji w mediach, spotkaniach organizowanych przez samorządy miast i wsi wciąż zdarzają się przypadki oszustw metodą "na wnuczka" czy „na policjanta”. Choć pomysłodawca tych oszustów o pseudonimie Hoss siedzi w więzieniu, inni przestępcy wciąż oszukują głównie starsze osoby i oskubują je z pieniędzy, stanowiących oszczędności na "czarną godzinę".

 

Śmierć na drodze w Biskupicach pod Sieradzem

policja2Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku drogowego, który wydarzył się minionej nocy w Biskupicach pod Sieradzem. 21-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu sieradzkiego zginął tam potrącony przez ciężarówkę.

 

Obrońca "Bestii z Wieruszowa" chce obniżenia kary. Prokurator domaga się dożywocia za gwałt i zabójstwo 3-latka

zgwalcil-i-zabil-3-letniego-nikosia_28372336Sąd Apelacyjny w Łodzi 22 stycznia zajął się sprawą karną związaną ze zgwałceniem i skatowaniem na śmierć 3-letniego Nikodema z Wieruszowa. O ten bestialski czyn, do którego doszło w okresie od co najmniej 20 września do 29 września 2017 roku został oskarżony Steve V.

 

NOWOŚCI CERAMIKI TUBĄDZIN NA TARGACH 4 DESIGN DAYS W KATOWICACH

tubadzinkatoNa stoisku Grupy Tubądzin znaleźć będzie można nowe kolekcje Macieja Zienia, premierowe dekoracje dla kolekcji Cielo e Terra Doroty Koziara oraz najnowsze wzory wielkoformatowych płyt MONOLITH. Przedstawiciele Grupy Tubądzin wezmą także udział w panelu na temat dobrych praktyk w projektach przyszłości.

 

Gala MMA po raz pierwszy w Wieluniu

mmaTakiego wydarzenia w Wieluniu jeszcze nie było! Jak informuje Radio Ziemi Wieluńskiej, 9 maja odbędzie się Gala MMA. W ubiegłym roku Husaria zorganizowała taką imprezę w Rząśni, a w tym roku organizatorzy, a jednocześnie zawodnicy: Przemysław Karkowski, Mateusz Strzelczyk i Damian Strzelczyk postanowili zorganizować Galę MMA w hali WOSiR w Wieluniu. Zdobyli już przychylność burmistrza, Pawła Okrasy, który objął imprezę honorowym patronatem.

 

Obrońca "Bestii z Wieruszowa" chce obniżenia kary. Prokurator domaga się dożywocia za gwałt i zabójstwo 3-latka

tevev22 stycznia Sąd Apelacyjny w Łodzi zajął się sprawą karną związaną ze zgwałceniem i skatowaniem na śmierć 3-letniego Nikodema z Wieruszowa. O ten bestialski czyn, do którego doszło w okresie od co najmniej 20 września do 29 września 2017 roku został oskarżony Steve V. Ponadto oskarżono mężczyznę o przestępstwo posiadania środków odurzających w postaci suszu roślinnego, konopi innych niż włókniste.

 

Kto rozpoznaje złodziei kosmetyków ze zdjęć?

269-106927Złodzieje sklepowi coraz częściej kradną markowe kosmetyki. Bo są drogie i łatwo je sprzedać z drugiej ręki, dużo taniej niż w cenie sklepowej. A jak nie na sprzedaż to kradną dla siebie, by ładnie pachnieć w towarzystwie. Nie zniechęca ich fakt, że niemal we wszystkich drogeriach jest monitoring. Tym razem złodziejami było trzech mężczyzn.

 
Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDziadek przestał chrapać...

Zakłopotany syn zwraca się do ojca:
- Mam dwie wiadomości...
- Pewnie dobrą i złą?
- ...tak jakby, ale dwie w jednej...
- Jak to?! - Ano, dziadek przestał chrapać...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u