Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Dwa bezpłatne szkolenia w sieradzkim Inspektoracie ZUS

Dwa bezpłatne szkolenia w sieradzkim Inspektoracie ZUS

zusSkorzystaj z bezpłatnego spotkania informacyjnego. Zakład Ubezpieczeń Społecznych II Oddział w Łodzi zaprasza do skorzystania z bezpłatnego szkolenia na temat: Jakie dane znajdują się na indywidualnym koncie ubezpieczonego? Jakie rodzaje świadczeń przysługują osobom ubezpieczonym? Analiza Informacji o stanie konta ubezpieczonego.

 

Szkolenie odbędzie się 10 października w Inspektoracie w Sieradzu ul. Piłsudskiego 8, pokój 118, I piętro. Początek szkolenia godzina 9. Natomiast drugie szkolenie odbędzie się dzień później, 11 bm., także od godz 9. Będzie to szkolenie informacyjne na następujące tematy:
1. Wypełnianie dokumentów dotyczących świadczeń krótkoterminowych tj.: zasiłki chorobowe, świadczenia rehabilitacyjne, zasiłki opiekuńcze oraz zasiłki macierzyńskie
2. Zmiany w prawie podatkowym dotyczące kas rejestrujących, kasy on-line

Monika Kiełczyńska
Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS województwa łódzkiego

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPolityczny i sentymentalny

Dawno, dawno temu kancelaria Sejmu zorganizowała wycieczkę autokarową dla liderów partii, które stały wysoko w rankingach popularności. Do podstawionego pod gmach Sejmu autokaru dwupokładowego jako pierwsi wsiedli posłowie płci obojga z Samoobrony i zajęli miejsca na piętrze. Na dolnym pokładzie zasiedli posłowie Platformy Obywatelskiej.
Kiedy autokar ruszył, jak to bywa na wycieczkach, wyciągnięto butelki z bajkowymi napojami wszelkiej maści. Po kilkudziesięciu minutach zapanował pełny luz.
Ale działo się tak tylko na dolnym pokładzie. U góry grobowa cisza. Po przejechaniu kilku kilometrów któryś z platformersów postanowił zajrzeć na piętro, aby "zasięgnąć języka". Wchodzi patrzy, a wszyscy siedzą równo jak w samolocie z głowami opartymi o zagłówki.
- Co się dzieje?! - pyta siedzącej najbliżej Renatki B.
- Co? Wy macie kierowcę, a my nie... - wyszeptała drżącym głosem posłanka.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u