Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Melodie Straussa zabrzmią w styczniu w Wieluniu. Ruszyła sprzedaż biletów

Melodie Straussa zabrzmią w styczniu w Wieluniu. Ruszyła sprzedaż biletów

8koncertTo będzie niezapomniany, muzyczny wieczór w regionie! I wcale nie chodzi o sylwestra! W podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia oraz magicznego świata operetki, gdzie będą rozbrzmiewać najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa, zaprasza już teraz Teatr Syrena w Wieluniu. 8 stycznia w pełnych zachwytu dźwiękach, będzie można usłyszeć na wieluńskiej scenie szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, czy miłosne westchnienia w alkowach.

 

Wybitne kompozycje prosto z Wiednia zaprezentuje tam Narodowa Orkiestra Filharmonii Lwowskiej oraz międzynarodowej klasy soliści sceny operetkowej, operowej i musicalowej. Przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca, polki, a także do Nowego Jorku, do najsłynniejszej sceny musicalowej - na Broadway. Artyści zaprezentują niezwykły kunszt wokalny i wykreują najwspanialsze światowe arie, szlagiery i duety miłosne. A to wszystko to w KINO-TEATR SYRENA, 8 stycznia 2020 roku o godz. 19. BILETY W CENIE 95 ZŁ NORMALNY i 85 ZŁ ULGOWY DOSTĘPNE SĄ JUŻ W KASIE SYRENY (OD GODZ. 17) ORAZ NA STRONIE www.bilety.wdkwielun.pl

UWAGA – ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPIENIA VOUCHERA PODARUNKOWEGO NA KONCERT! Np. dla kogoś bliskiego jako prezent pod choinkę! Niespodzianką wieczoru będą niezwykłe osobowości artystyczne grupy QuattroVoci, którzy w styczniu tego roku po raz pierwszy pobili serca polskiej publiczności. QuattroVoci wracają do Polski w 2020 roku i zaprezentują swój nowy repertuar, jakże lubiany przez melomanów operetki, musicalu i muzyki filmowej. QuattroVoci to absolwenci i soliści narodowych teatrów operowych i operetkowych a wśród nich usłyszymy i zobaczymy: Evelina Liubonko sopran, Lilia Nikitchuk mezzosopran, Serhii Kutepov tenor i Volodymir Shynkarenko bas. W postać Johanna Straussa wcieli się Steven Kruk, wirtuoz skrzypiec i koncertmistrz prowadzący, który każdego roku koncertuje w największych salach koncertowych Europy takich, jak: Filharmonia Berlińska, Concertgebouw w Amsterdamie, czy Royal Albert Hall w Londynie. Ta niezwykła gala będzie wzbogacona wirtuozerskim popisem par tanecznych, barwnymi kreacjami i bogatą choreografią par tanecznych a także wirtuozerią instrumentalną, co pozwoli na doświadczanie wielu doznań artystycznych w iście książęcym stylu. Solistom towarzyszy światowej klasy Narodowa Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lwowskiej, która koncertuje w największych salach koncertowych Europy: Filharmonia w Berlinie, w Zurychu, Concertgebow, Filharmonia w Monachium i wiele innych prestiżowych sal koncertowych. Publiczność wysłucha największe przeboje Króla Johanna Straussa. Nie zabraknie także popisowych arii i duetów z najsłynniejszych operetek takich, jak: Zemsta Nietoperza, Księżniczka Czardasza, Baron Cygański, Wesoła Wdówka, Kraina Uśmiechu, czy walca Nad pięknym modrym Dunajem oraz Marsz Radeckiego. Dodatkową atrakcją wieczoru będą współczesne, światowe hity grupy ABBA – Mamma mia, Dancing Queen, Whitney Houston – All at once, czy duetu Shallow Lady Gaga i Bradleya Coopera, a także wiele innych muzycznych niespodzianek. Charakterystycznym dla koncertów QuattroVoci jest wirtuozeria wokalu, kolor wielogłosowości, połączony z humorem, dzięki czemu burzą oni stereotypowy obraz klasycznej muzyki wokalnej i instrumentalnej.
Tegoroczny Koncert Wiedeński to potęga wokalu, która wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na scenie, która udziela się publiczności. Każdy koncert jest świętem muzyki wokalnej, a publiczność wprost uwielbia ich miły i autentyczny wizerunek. Siewie.tv szczególnie poleca, bo liczba biletów jest ograniczona!

Opr. Leon

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJak stracić na wadze?

Jak stracić na wadze? To bardzo proste. Trzeba kupić wagę za sto złotych, a sprzedać za pięćdziesiąt...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u