Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Starosta sieradzki Mariusz Bądzior jest chory na koronawirusa!

Starosta sieradzki Mariusz Bądzior jest chory na koronawirusa!

starostwaMariusz Bądzior poinformował na portalu społecznościowym, że jest chory na koronawirusa i przebywa w szpitalu w Łodzi. Jego obowiązki pełni wicestarosta Kazimiera Gotkowicz.

 

- Moi drodzy, 1 lipca trafiłem do szpitala w Sieradzu, ponownie przeprowadzono u mnie test na obecność COVID19 (wcześniej informowałem o tym, że test, który wykonano mi 24 czerwca nie wykazał zakażenia). Wynik drugiego. testu okazał się pozytywny. Od dzisiaj jestem już w szpitalu Biegańskiego w Łodzi. Nie czuję się najlepiej, ale wyjdę z tego i wszyscy z tego wyjdziemy. Dziękuję lekarzom i pielęgniarkom i wszystkim za wyrazy wsparcia. Od 19 czerwca przebywałem na urlopie i nie miałem bezpośredniego kontaktu z pracownikami - napisał Mariusz Bądzior
- W sieradzkim starostwie nadal obowiązuje zaostrzony rygor sanitarny. Urząd stara się pracować normalnie, ale są pewne ograniczenia. - Monitorujemy sytuację na bieżąco. Wszyscy pracownicy są zaopatrzeni w przyłbice i mają dostęp do środków dezynfekujących. Osoby z zewnątrz nie mają wstępu między innymi do sekretariatu starostwa. Poza tym pracujemy normalnie - ponformowała dziś portal nasze.fm Kazimiera Gotkowicz, wicestarosta sieradzki.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKwarantanna i seks

Po kilkunastu dniach kwarantanny żona pyta męża:
- Zdzisiu, skarbie, nie masz ochoty na seks?
- Mam, mam i to jaką... Ale przecież nie można jeszcze wychodzić z domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u