Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wizyty w szpitalach ograniczone

Wizyty w szpitalach ograniczone

katarCo prawda, szpitale w sieradzkiem nie przypominają jeszcze twierdz, ale w ostatnich dniach odwiedzającym leczonych w nich chorych coraz trudniej się do nich dostać. W związku ze zwiększoną zarówno w województwie, jak i kraju, ilością zachorowań infekcyjnych - w tym grypy - po szpitalu w Wieluniu - ograniczenia odwiedzin u chorych przebywających w lecznicach wprowadzono także w Sieradzu, Wieruszowie i Zduńskiej Woli.

W wieluńskim szpitalu zakaz odwiedzin obowiązuje na oddziałach: dziecięcym, chirurgii dziecięcej, noworodka i patologii noworodka, na oddziale chorób płuc i intensywnej opieki medycznej. W wieruszowskim szpitalu obowiązuje zakaz odwiedzin na Oddziale Leczniczo-Opiekuńczym. Wszystko za sprawą rozprzestrzeniającego się wirusa grypy. Nie wykluczone, że dla odwiedzających zostaną zamknięte kolejne oddziały. 
W Sieradzu, w szpitalu im. Kardynała Wyszyńskiego ograniczenia polegają na wprowadzeniu godzin, w jakich u chorych mogą przebywać odwiedzający.
Wizyty możliwe są jedynie w godz. 14 -18, ale przy łóżku pacjenta może przebywać tylko w tym czasie jedna osoba odwiedzająca. Całkowity zakaz odwiedzin dotyczy dzieci. Im w ogóle nie wolno do czasu odowłania obostrzeń przebywać u chorych. W zduńskowolskiej lecznicy ograniczenia na wszystkich oddziałach polegają na tym, że wizyty u chorych należy ustalać z lekarzem prowadzącym. Ten zadecyduje, czy są one możliwe i w jakiej długości.

ED

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJak stracić na wadze?

Jak stracić na wadze? To bardzo proste. Trzeba kupić wagę za sto złotych, a sprzedać za pięćdziesiąt...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u