Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Będzie relacja na żywo z sobotniego meczu Jutrzenka Warta - Warta Sieradz

Będzie relacja na żywo z sobotniego meczu Jutrzenka Warta - Warta Sieradz

juvejutzrPo raz pierwszy w prawie stuletniej historii MKS Jutrzenka Warta mecz drużyny piłkarskiej tego klubu będzie transmitowany na żywo w internecie! I to jaki!

 

Czwartoligowe derby powiatu sieradzkiego można śledzić w najbliższą sobotę 31 października od godziny 14. Mecz będzie transmitowany na stronie https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-4-liga/Sezona-2020-2021/193796-MKS-Jutrzenka-Warta-KS-Warta-Sieradz-LZPN-16-kolejka.htm?fbclid=IwAR29aQ50NMcLGlj-dzo5_yCVqizlhRBZ7tQeG4G8q-bkiAFBREcM0qMaE74. Komentować go będą Edward Stasiak - prezes Juve oraz innym działacz tego klub, kiedyś znakomity piłkarz, a dziś także redaktor jedynej w swoim rodzaju gazetki klubowej JUVE GOL - Hubert Kamola.
Relacja telewizyjna na żywo, którą przeprowadzi Telewizja Sieradz Studio, jest możliwa dzięki finansowemu wsparciu burmistrza Miasta i Gminy Warta, Krystiana Kroguleckiego.

lek.

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySiła sugestii

----------------

Mąż był sam w domu. Zachciało mu się pić. Zajrzał do lodówki, a tam... butelka wódki. I to prawie pełna. Nieprawdopodobne, przecież żona nie pije, jemu pić zabrania, wódki nie kupuje! Cud! Wziął błyskawicznie szklaneczkę i nalał sobie setuchnę. Wypił duszkiem i... nic nie poczuł; ani smaku, ani zapachu, choć zaraz po wypiciu powąchał szklankę. Kur... - krzyknął - mam koronawirusa!
Nie miał, kiedy wieczorem zwierzył się żonie Wtedy okazało się, że ta przechowywała tak w lodówce wodę destylowaną...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u