Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności COVID-19 W REGIONIE. Dane z 19 listopada. Aż 29 zgonów w Łódzkiem

COVID-19 W REGIONIE. Dane z 19 listopada. Aż 29 zgonów w Łódzkiem

tabela19listDane o COVID-19 z 19 listopada, czwartek:
- Kraj 23.975 nowych przypadków zakażeń (zmarło 637 osób, to kolejny rekord od marca tego roku!!!).
- Łódzkie - 1.288. To dane o nowych zakażeniach MZ, a 1.289 - to dane wojewody.

 

W województwie zmarło 29 osób. To:
– 58-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.
– 63-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu im.N.Barlickiego w Łodzi. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.
– 73-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Pacjentka pochodziła z powiatu łowickiego.
– 79-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.
– 82-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.
– 82-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Radomsku. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu radomszczańskiego.
– 84-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu kutnowskiego.
– 89-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Łowiczu. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu łowickiego.
– 89-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Łęczycy. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu łęczyckiego.
– 89-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Łęczycy. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu łęczyckiego.
– 90-letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu łódzkiego.
– 44-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.
– 53-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego-wschodniego.
– 59-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu kutnowskiego.
– 62-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.N.Barlickiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.
– 62-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.
– 65-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.
– 65-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu kutnowskiego.
– 65-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Łasku. Pacjent pochodził z powiatu łaskiego.
– 67-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Łęczycy. Pacjent pochodził z powiatu łęczyckiego.
– 70-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.
– 70-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łowickiego.
– 70-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.
– 72-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Łowiczu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łowickiego
– 75-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łowickiego.
– 77-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w Klinice Rehabilitacji Ortopedycznej i Pourazowej w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.
– 80-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu łódzkiego.
– 80-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im.Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu kutnowskiego.
– 80-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu Zduńskiej Woli. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu zduńskowolskiego.
– 86-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.
– 88-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.
– 90-letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Pacjent pochodził z powiatu radomszczańskiego.

Poniżej zakażenia z ostatniej doby 19 bm. w Sieradzkiem:
- powiat łaski 16 (nowe zakażenia)/16 (zgony dotychczas od marca)
- powiat pajęczański 6/34 (a wg danych sanepidu z Pajęczna zgonów jest 35??)
- powiat poddębicki 11/1
- powiat sieradzki 27/49
- powiat wieluński 14/ 36
- powiat wieruszowski 8/ 30
- powiat zduńskowolski 41/13.

KaMi S

Podobne dane o COVID-19 z poprzednich dni w Sieradzkiem:
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/12513-covid-19-w-regionie-w-kraju-pad-rekord-zgonow-ponad-szeset-osob-zmaro
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/12506-covid-19-w-regionie-dane-z-16-i-17-listopada
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/12497-covid-19-w-regionie-zakaenia-z-14-i-15-listopada
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/12493-covid-19-w-regionie-nie-bdzie-narodowej-kwarantanny

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKwarantanna i seks

Po kilkunastu dniach kwarantanny żona pyta męża:
- Zdzisiu, skarbie, nie masz ochoty na seks?
- Mam, mam i to jaką... Ale przecież nie można jeszcze wychodzić z domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u