Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Michała Wiśniewskiego "Drogowskaz" z utalentowanymi zduńskowolanami

Michała Wiśniewskiego "Drogowskaz" z utalentowanymi zduńskowolanami

drogowskazywisniewskifotoMichał Wiśniewski, lider zespołu "Ich Troje" od wielu lat jest związany ze Zduńską Wolą. Stąd pochodzi jego pierwsza żona Magda Femme oraz była wokalistka zespołu, Justyna Majkowska. Nie jest też tajemnicą, że korzystał też przez lata z usług fryzjerskich Miry Pałatyńskiej. Wiśniewski także współpracuje od wielu, wielu lat ze zduńskowolskim bardem Andrzejem Wawrzyniakiem. Razem nagrali m.in. mający blisko milion odsłon utwór "Jaki Pan, taki kram" (https://www.youtube.com/watch?v=RB5oJ1w7X7k ). Panowie współpracują wciąż. I właśnie wynikiem tej muzycznej przyjaźni jest kolejny projekt #SongWriterCamp i najnowszy utwór "Drogowzkaz".

 

- Oddaję w wasze ręce "Drogowskaz". To zaszczyt pracować z tak uzdolnionymi ludźmi pod kierownictwem Andrzeja Wawrzyniaka - podaje w mediach społecznościowych Michał Wiśniewski. - Ściskam Was i DZIĘKUJĘ! Ewa Agaś-Lange, Oliwia Ochęcka, Martyna Majchrzak, Maja Gwiazda, Ola Troszczyńska, Karolina Grenda, Nikodem Turkiewicz. Mamy nadzieję, że w przyszłości uda nam się w większym gronie i w większym wymiarze zorganizować kolejny #SongWriterCamp. Utwór powstał we współpracy z #Ratusz Zduńska Wola i ze środków #Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pod nazwą "Drogowzkaz" - napisał z kolei na swoim profilu na FB Andrzej Wawrzyniak.
W rozmowie z siewie.tv dodał także: - To był projekt Michała. Teledysk, może i z skromnej formie udało nam się zrealizować niemal w jeden dzień. To ja, nieskromnie mówiąc, jestem autorem tekstu i muzyki do tego utworu. Dlatego już w realizacji nie mogło zabraknąć moich podopiecznych, utalentowanych młodych ludzi, którzy czują mój przekaz, moją muzykę. Moim zamierzeniem było, aby pokazać jak wielka jest obecnie, zwłaszcza w czasie pandemii, dysproporcja między światem realnym, a tym wirtualnym, w obliczu całkowitego braku autorytetów i uniwersalnych wartości, które mogłyby wskazać jakąś drogę ku nadziei. Myślę, że z pomocą moich utalentowanych podopiecznych z Klubu A' Priori i oczywiście Michała to się udało. Mam nadzieję też, że przekaz dotrze, który miałem w zamiarze, do wielu osób. Już się cieszę z komentarzy i kolejnych, licznych odsłon na You Tube. Ale oczywiście każdy może poza moim przesłaniem znaleźć też tam coś, co mu pasuje - powiedział Andrzej Wawrzyniak.
Michał Wiśniewski z kolei na swoim funpage'u napisał: "Bardzo dziękując wszystkim młodym ludziom, którzy wzięli udział w tym projekcie w ramach #SongWriterCamp oddaję w Wasze ręce "Drogowskaz". To zaszczyt pracować z tak uzdolnionymi ludźmi pod kierownictwem Andrzeja Wawrzyniaka." Teledysk, który miał już na YT do piątku 22 bm. blisko półtora tysiąca odsłon, można zobaczyć i wsłuchać się w mocne słowa na: https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR3Mf90Gd6LWjktIaXQzWz4mzl7Yny1e9ou69Xuag-oPkuLhUEimPsebBy4&v=zFCVcLM4R4A&feature=youtu.be

KaMi S

Fot. z arch. Michała Wiśniewskiego/FB

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyBieda, a ty sobie ptaszka stroisz!

To było nie tak dawno, pod koniec ubiegłego wieku. Stara chałupa na końcu wsi Brzęczyszczykowice, ubogie małżeństwo, bo przecież nie było jeszcze wtedy 500 plus, wychowujące ośmioro dzieci.
Pewnego wieczora chłop, pouczony przez lekarza, z namaszczeniem zakłada prezerwatywę. Widząc to małżonka oburzona podnosi lament:
- Jasiu, czyś ty zgłupiał do reszty? Dzieci butów na zime nie maja, a ty se ptaszka stroisz?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u