Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Fotograficzne łowy nocnych zjawisk

Fotograficzne łowy nocnych zjawisk

konkurs-fotoGminny Ośrodek Kultury w Czarnożyłach ogłosił dwa ciekawe konkursy. Jeden z nich skierowany jest do wszystkich, którzy lubią tę placówkę i nie mogą spać w nocy. Chodzi o fotograficzne łowy nocnych zjawisk na niebie - informuje Radio Ziemi Wieluńskiej.

 

- Już jutro, 12 sierpnia zobaczymy pełnię Księżyca, a 13 sierpnia przypada noc spadających gwiazd, i każdy, kto ma ochotę, lubi obserwować niebo może uchwycić wybrane zjawisko atmosferyczne i umieścić zdjęcie w komentarzu pod postem. Jest to bardzo prosty konkurs i mam nadzieję, że będzie duży wybór tych prac. Ja bardzo lubię spoglądać w niebo i stąd właśnie taki pomysł się zrodził – mówi Joanna Kałdońska, dyrektorka GOK w Czarnożyłach. Link do postu znajdziesz tutaj. Drugi jest dla bibliofilów, czyli miłośników książek. Najchętniej czytamy je przecież podczas wakacji, kiedy czasu mamy najwięcej i wypoczywamy w różnych miejscach na świecie.
- Natomiast konkurs „Z książką na wakacje” jest skierowany szczególnie do czytelników i można tutaj uchwycić ulubioną lekturę w plenerze czy w innym dowolnym miejscu, w dowolnym czasie w trakcie wakacji. Pomysły mogą być różne, a na zwycięzców czekają ciekawe nagrody. Ale przede wszystkim bibliotekarka, pani Magdalena Płuciennik, planuje zrobić wystawę pokonkursową z tych prac – dodaje Joanna Kałdońska. Ten konkurs zamknięty będzie za pięć dni, więc warto się pospieszyć, aby przesłać swoje zgłoszenie do GOK w Czarnożyłach.

(opr. KJB)

Foto: GOK w Czarnożyłach

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyTrzeba ufać

Ostatnio żona mi zakomunikowała:
- Więcej to ty już z kumplami pić nie będziesz.
A ja patrzę na nią, uśmiecham się i myślę sobie:
- Tyle lat po ślubie a w niej wciąż tyle optymizmu

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u