Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Targ na Placu Wojewódzkim w Sieradzu?

Targ na Placu Wojewódzkim w Sieradzu?

starostwoTo nie jest żart! Na Placu Wojewódzkim w Sieradzu już za dwa tygodnie otwarte zostanie targowisko dla lokalnych producentów, rolników i ogrodników. Bez żadnych opłat, w soboty, kiedy na placu przed gmachem Starostwa Powiatu Sieradzkiego nie parkują samochody, rolnicy sprzedawać będą świeży towar.

 

Pomysłodawcą tego przedsięwzięcia jest członek Zarządu Powiatu Sieradzkiego, Tomasz Baliński, emerytowany rolnik, niegdyś znany producent warzyw z Warty. - Powinno być tam taniej, niż w pozostałych miejscach takiego handlu w Sieradzu. Za miejsce nic się nie będzie płacić, lokalizacja jest dobra, więc powinno się udać - powiedział nam pan Tomasz.
Wymogi będą niewielkie; handlujący powinni pozostawić po sobie uprzątnięte miejsca. Pierwsze handlowanie już za tydzień lub dwa, w sobotę od godziny ósmej - zapowiada Tomasz Baliński.

(lek.)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZimowy dylemat zajączka

Lutowa noc. Mróz, zimno i dużo śniegu. Z lasu na polanę wyszedł zajączek. Patrzy, a tam pod sosenką stoi zapomniany, świąteczny bałwanek. Nieco jednak sfatygowany; miotła opadnięta, micha na głowie przekrzywiona, no i dla żartu ktoś marchewkę zamiast jako nos, wcisnął mu nieco poniżej pasa.
Stanął zajączek, patrzy, myśli, a bałwanek na to:
- I co tak kombinujesz, brzydzisz się?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u